شناسه : 698152
فرماندار يزد:

رسالت مهم بسيج حركت در مسير نهضت عاشورا است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي آغاز هفته بسيج را به تمامي بسيجيان ايران اسلامي تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه بسيج به عنوان يك نهاد اجتماعي شناخته مي شود آورده است بسیج با کارکردهای متعدد خود همچون، یاری رساندن به نیازهای آموزشی، عمرانی، سیاسی، دفاعی و... توانسته پاسخ گوی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه باشد.

فرماندار با اشاره به اينكه هفته بسيج يادآور خاطره شهدا، جانبازان و حماسه سازان بزرگ ايران اسلامي در طول هشت سال دفاع مقدس است خاطر نشان كرده است اين هفته بهترين فرصت براي يادآوري خاطره انسان های عزت مندي است كه با سلاح ايمان به دفاع از ارزشهاي اسلامي پرداخته و دشمنان را در رسيدن به اهداف خود ناكام گذاشتند.

وي با تأكيد به اينكه رسالت مهم بسيج حركت در مسير نهضت عاشورا است تصريح نموده: بسيجيان ايران اسلامي با الگو گرفتن از نهضت سرخ امام حسين (ع) بدون هيج هراسي در برابر استكبار ايستادگي كرده و عزت و سربلندي را براي اين كشور به ارمغان آورده اند.

سيفي در پايان با گراميداشت يادو خاطره همه ايثارگران و تبريك به مناسبت فرارسيدن هفته بسيج و به همه بسيجيان غيرتمند ايران اسلامي و ملت بزرگ ايران افزوده است عزت و عظمت همه بسيجيان در پرتو عنايات امام عصر (اروحنا فداه) و رهنمودهاي امام خميني (ره) و منويات مقام عظماي ولايت مي باشد.

آدرس کوتاه :