شناسه : 157132930
درهفتادو نهمین جلسه کارگروه آرد و نان استان :

راه اندازی سیستم GPS در واحد های نانوایی


معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری یزد خبر داد: بزودی سیستم GPS در واحد های نانوایی راه اندازی می شود .

معاون برنامه ریزی و توسعه  فرمانداری یزد خبر داد: بزودی سیستم GPS در واحد های نانوایی راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد دراین جلسه که با حضور کارگروه آرد و نان استان  در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد مهدی حاج حیدری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری یزد از راه اندازی سیستم GPS در واحد های نانوایی خبرداد و گفت :این سیستم برای ترسیم نقشه موقعیت واحدهای نانوایی در سطح شهر و همچنین جهت انجام و تحقق اهداف نظارتی راه اندازی می شود .

وی در ادامه با توجه به مشخص شدن پیمانکار مربوطه خواستار همکاری اتحادیه و نانوایان نسبت به انجام و تجهیر واحدهای نانوایی به سیستم مزبور شد .

مهدی حاج حیدری افزود :پیمانکار مربوطه علاوه برپیاده نمودن اطلاعات متصدیان ،نوع پخت ،میزان سهمیه و....،مواردمشخص نمودن تناسب نوع آرد مصرفی واحدهای نانوایی،تمیزدادن رنگ کیسه های آرد واحدهای یارانه ای با نیمه یارانه ای  را نیزمد نظر گرفته  و اقدام نمایند.

معاون فرماندار با تاکید مجددبر ممنوعیت استفاده از سبوس دامی و انسانی درنان بیان داشت :در صورت مشاهده  استفاده سبوس در نان  با واحد های متخلف نانوایی برخورد و سهمیه آرد آنها مسدود می شود .

این مسئول نظارت و ارزیابی نانوایی ها را موثر در جهت  کیفیت و سلامت نان متذکر شد وگفت : به منظور تولید آرد و نان با کیفیت مطلوب یکی از طرح های نظارتی که با محوریت و نظارت مردم صورت می گیرد، اجرای سیاست تشویق و تنبیه برای نانوایان در سال ۹۸ است.


آدرس کوتاه :