شناسه : 158746556
فرماندار يزد:

راه‌های خروجی شهرستان یزد مسدود شد


فرمانداريزد گفت: با مسدود شدن خروجی مدرس، همه خروجی‌های این شهرستان مسدود شد.

فرماندار يزدگفت: با مسدود شدن خروجی مدرس، همه خروجی‌های این شهرستان مسدود شد.

سیدمحمد رستگاری افزود: با توجه به مصوبات ستاد کشوری و استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از امروز تنها مسیر خروجی شهر یزد نیز مسدود شده و فقط افراد با شرایط ویژه اجازه تردد خواهند داشت.

وی ادامه داد: کارمندان و کارگرانی که محل کار  آنها خارج از شهر یزد است با ارائه کارت شناسایی و یا معرفی‌نامه‌ای که قبلا صادر شده، حق عبور خواهند داشت و از امروز به هیچ خودرویی اجازه عبور و مرور از شهر یزد داده نمی‌شود.

فرماندار شهرستان یزد اظهار داشت: به مسافرانی که در شهر یزد هستند نیز توصیه می‌شود هر چه زودتر از این شهرستان خارج شده و به شهرهای خود عزیمت کنند چون در صورت تردد در خیابان‌های این شهر جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار آنها خواهد بود همچنین شهروندان یزدی که بیش از حد ضرورت و برای کارهای غیرضروری در سطح شهر رفت و آمد دارند نیز اعمال قانون شده و خودروی آنها یک ماه توقیف خواهد شد.

رستگای افزود: برخی از اصناف مثل دامداران یا گلخانه داران که محل فعالیت آنها در مناطق اطراف شهر یزد قرار دارد نیز باید طی ۱۰ روز آینده ما را در انجام این اقدامات همراهی کنند و تمهیدات لازم را داشته باشند تا فقط در یک محل ماندگاری داشته باشند و اجازه رفت و آمد به آنها داده نخواهد شد، همچنین از طریق جهادکشاورزی و اتحادیه‌های صنفی برای جابجایی محصولات هریک از اصناف نیز تمیهدات لازم اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: از امروز مسیر خروجی یزد به سمت تفت و مقابل پارک کوهستان نیز مسدود شد و با توجه به اینکه این قوانین در همه شهرستان‌ها و مناطق استان اجرا می‌شود لذا شهروندانی که از شهر خارج می‌شوند، سرگردان شده چون در هیچ منطقه دیگری اجازه ورود به آنها داده نخواهد شد و درخواست داریم کماکان همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار شهرستان یزد گفت: در روزهای آینده بویژه ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه هر گونه توقف و یا اتراق در پارک‌ها و فضای سبز سطح شهرستان یزد ممنوع است و به شدت با قانون شکنان برخورد خواهد شد لذا درخواست داریم جدا از هر گونه اطراق در این اماکن خودداری کنند.

منبع خبر: خبرگزاري ايرنا يزد
آدرس کوتاه :