شناسه : 158823809

دیدار مدیر کل پست استان با فرماندار شهرستان یزد


رحمانی پور مدیر کل پست استان یزد ضمن حضور در فرمانداری شهرستان یزد با رستگاری فرماندار در مورد مسائل و مشکلات اداره امور پستی به گفتگو پرداختند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، به نقل ازاداره کل پست استان یزد ، فرماندار شهرستان یزد در ابتدای این دیدار جایگاه شرکت ملی پست و پست استان را یکی از ارکان مهم و حساس کشور و استان دانست و گفت  : پست  می تواند در راستای خدمت به مردم و تعامل با ادارات و نهادها خدمات مناسب را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد و نقش مهمی را در کاهش تردد و هزینه های همشهریان ایفا نماید.
رستگاری افزود:رسالت پست از اهمیت بالایی در تحولات اقتصادی، صنعتی و حتی فرهنگی برخوردار است که با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، تسلط خود را بر ارکان جامعه به اثبات رسانده است.
وی امانت داری را از بارزترین صفات نیکوی کارکنان این نهاد برشمرد و افزود : مردم به واسطه امانت داری و حفاظت از مرسولات مختلف و انجام درست و سریع  خدمات، به پست اعتماد بالایی دارند و این اعتماد، مهم ترین سرمایه مجموعه شرکت ملی پست به حساب می آید .
رحمانی پور نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کلی پست استان یزد ، بیان نمود : در نظر است با ارائه سرویس های نوین در راستای خدمت به مردم گامهای موثرتری را برداریم و امید است بتوانیم با مساعدت و همفکری مسئولین محترم استان بیش از گذشته در توسعه اقتصادی جهان شهر یزد گام برداریم.
مدیر کل پست استان به نقش اعتبارات دولتی در تعمیر و تجهیز واحدهای پستی اشاره و از فرماندار خواست بودجه لازم به دفاتر پستی شهر یزد اختصاص تا خدمات پستی در فضای اداری مناسب و در خور شان مردم ، ارائه و این اداره کل نیز بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.
در خاتمه نشست مورد نظر ، سید محمد رستگاری آمادگی فرمانداری یزد را جهت هرگونه کمک و همکاری با اداره کل پست استان یزد اعلام نمود و افزود : فرمانداری تمام سعی و تلاش خود را در خصوص تخصيص اعتبارات استاني به پست استان در حد توان و در چارچوب مقررات به کار خواهد گرفت .


آدرس کوتاه :