شناسه : 9908409

دیدار قائم مقام ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد با امام جمعه بخش زارچ


در آستانه اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی قائم مقام ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد باتفاق بخشدار زارچ با امام جمعه بخش دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دهقان با تبریک هفته دفاع مقدس و بیان اینکه  سرشماری عمومی کشاورزی نقش محوری و پایه ای در نظام ملی آمارهای کشاورزی هر کشوری دارد گفت: داشتن آمار و اطلاعات صحیح می تواند کمک قابل توجهی را به برنامه ریزان و مسئولان کشور برای ترسیم آینده ی درخشان در این حوزه کند.

در ابتدای این دیدار قائم مقام ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد گفت: با توجه به این که سرشماری عمومی کشاورزی هر ده سال یکبار انجام می شود و براساس آمارهای مبتنی بر این طرح، برنامه ریزی صورت خواهد گرفت از مردم خواست تا با ارائه آمار و اطلاعات صحیح، مسئولین را در این امر یاری کنند.

محمد مهدی شطرنجی تأکید کرد:  ائمه جمعه می توانند در آماده سازی فرهنگی اهالی بخش و روستاها ، برای همکاری مطلوب با آمار گیران برای اجرای هر چه بهتر این سرشماری ، تاثیر گذار باشند.

وی با اشاره به اینکه سرشماری کشاورزی سال جاری با دوره های گذشته متفاوت است، افزود : در سرشماری این دوره برای اخذ و ثبت اطلاعات بهره برداران ار روش الکترونیکی و از تبلت استفاده می شود .

قائم مقام ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد خاطر نشان کرد: دریافت و ثبت تمامی اطلاعات بهره برداران بمنظور برنامه ریزی های لازم در این حوزه و ارائه خدمات بهتر به این بخش را از مهمترین اهداف سرشماری عمومی کشاورزی یاد کرد .


آدرس کوتاه :