شناسه : 693605
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی

دیدار فرماندهان بسیج دانش آموزی شهرستان با فرماندار يزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در جلسه ای که با حضور عزیزالله سیفی فرماندار و مسئولین بسیج دانش آموزی شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد ، فرماندار به نقش مهم بسیج دانش آموزی در تمام عرصه ها تأکید کرد.
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی

عزیزالله سیفی در ابتدای با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده ، شهدای دانش آموز و هفته بسیج دانش آموزی  گفت: بسیج دانش آموزی باید با برنامه های مدون و ایجاد پایگاههای علمی زمینه های ارتقای توان علمی و اجتماعی دانش آموزان را فراهم آورد.

فرماندار در ادامه با بیان اینکه یکی از مباحث پیشرو در آینده نزدیک انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است افزود : باید همه شرایط و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه فراهم شود.

وی همچنین با اشاره به بيداري اسلامي در منطقه و حركتهاي مردمي در كشورهاي اروپايي و حتي آمريكايي بر عليه نظام سرمايه داري گفت : دشمن سر منشاء اين حركت ها را انقلاب اسلامي ايران مي داند و به همين دليل نظام سلطه از ايران عصباني است و به دنبال آن است كه از هر موقعيتي با استفاده از نيروهاي فريب خورده داخل استفاده نمايد لذا روشنگري اعضاي بسيج دانش آموزي بسيار مهم است.

در ابتداي جلسه  سرهنگ شبانی فرمانده سپاه ناحیه یزد گفت: هفته بسیج دانش آموزی با شعار بسیج دانش آموزی ،تجلی ایمان ، دانایی و ولایت مداری نامگذاری شده است.

وی تجدید میثاق با شهدا ء ، تشکیل حلقه های معرفتی و طرح صالحین را از برنامه های هفته بسیج دانش آموزی نام برد.

آدرس کوتاه :