شناسه : 1447584

دیدار فرماندار یزد با امام جمعه شهر زارچ


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا....سیفی فرماندار باتفاق معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و بخشدار زارچ با حجت الاسلام و المسلمین دهقان نیری امام جمعه شهر زارچ دیدار کرد.

عزیزا...سیفی هدف از این دیدار را تبادل نظر و بررسی مشکلات شهر زارچ عنوان کرد و بر نقش سازنده ائمه جمعه شهرها در ایجاد همدلی بین مسئولان محلی و شهرستان با دیگر آحاد جامعه در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و رفع مشکلات موجود تأکید کرد.

فرماندار اظهار داشت:در چند سال گذشته با پیگیری های انجام شده شاهد این بوده ایم که گامهای مؤثری در جهت رشد و توسعه شهر زارچ صورت گرفته و امیدواریم در آینده نیز با همت و تلاش دیگر مسئولان برخی دیگر از موانع و مسائل این شهر مرتفع گردد.

در ادامه حجت الاسلام دهقان نیری امام جمعه بخش زارچ خاطر نشان کرد: در سالجاری با فضل الهی و همت مسئولان خدمات ارزشمندی به مردم ارائه شده است که امیدواریم این روند با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام حماسه سیاسی – حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: بدون شک همکاری ،‌همدلی و وحدت میان مردم و مسئولان در تحقق این شعار تأثیرگذار خواهد بود.

در این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات شهر زارچ بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

آدرس کوتاه :