شناسه : 159108232

دیدارفرماندار یزد با سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد


فرماندار یزد باسرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزددیدار و گفتگو نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان یزد،سید محمد رستگاری فرماندار یزد صبح روز سه شنبه چهاردهم مردادماه با حضور در اداره کل تعزیرات حکومتی استان باعلی اکبر مختاری سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان  یزد دیدار و کفتگو کرد .
سید محمد رستگاری  فرماندار در این  دیدارضمن تبریک انتصاب آقای مختاری بعنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان بیان داشت: تعزیرات حکومتی نقش مهمی در پیگیری موضوعات مختلف از جمله کنترل وتنظیم بازار ، مبارزه با قاچاق کالا ،ساماندهی اتباع بیگانه غیر مجاز ؛ گرانفروشی و کم فروشی و... خصوصا در شرایط امروز جامعه دارد.
فرماندار یزد با بیان اینکه نظارت بازار تاکید مقام معظم رهبری و مسئولین نظام است گفت:انتظارات مردم یزد در این شرایط ،نظارت بیشتر دستگاههای نظارتی و افزایش  گشت های  مشترک  تعزیرات  با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط  می باشد  که موجب کمتر شدن تخلفات می گردد.
وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری و همراهی اداره کل تعزیرات حکومتی  به تشریح طرح ساماندهی اتباع غیر مجاز شهرستان پرداخت وگفت قطعاحمایت اداره تعزیرات در رسیدن به اهداف این طرح موثرخواهد بود .
علی اکبر مختاری سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی  استان یزددر این دیدار از تعامل و همکاری سازنده فرمانداری با اداره تعزیرات حکومتی  بیش از پیش اظهار خشنودی کرد و گفت : در راستای گشت مشترک و نظارت بر واحدهای صنفی ، گشت مشترک با همکاری دستگاههای نظارتی از تاریخ یازدهم مرداد ماه به مدت یک ماه جهت نظارت بر بازار در حال برگزاری است
وی همچنین از آمادگی شعب این اداره کل در ا نجام گشت های مشترک جهت تأمین ثبات بازار و اهداف عالی در شهرستان  تاکید کرد .


آدرس کوتاه :