شناسه : 115705668

ديدار فرماندار يزد با مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان


فرماندار يزد به همراه معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري با مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، «مصطفي سالاري» در اين ديدار ضمن تبريك اعياد شعابانيه و انتصاب مديركل جديد فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گفت: انتخاب فردي از مجموعه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان به عنوان مديركل قطعاً مي تواند نويد بخش روزهاي بهتر استان در اين حوزه باشد.

فرماندار يزد در ادامه با اشاره به حضور نزديك به 60 درصد جمعيت استان در شهرستان يزد اظهار داشت: انتظار داريم تا ادارات كل و سازمان ها در تعيين اولويت ها و اهداف در نظر گرفته شده براي شهرستان توجه به آمار جمعيت مركز استان توجه و نگاه ويژه تري داشته باشند.

وي با اعلام اينكه با پيگيري هاي صورت گرفته و همكاري هاي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اعتبارات شهرستان افزايش چشمگيري داشته است افزود: آمادگي داريم به منظور اجراي برنامه ها و طرح هايي كه در حوزه فرهنگي در شهرستان يزد قابليت اجرايي دارند اعتبارات مناسبي را اختصاص دهيم.

سالاري در پايان همچنين با توجه به عدم وجود اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان در مركز استان خواستار معرفي يكي از معاونين اداره كل به عنوان نماينده تام الاختيار در جلسات شهرستاني شد.

در اين ديدار «مجيد جواديان زاده» نيز با اشاره به سياست هاي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در دوره جديد در حوزه هاي مختلف ابراز داشت: در اين دوره سعي داريم به منظور بهره مندي همه شهروندان از برنامه هاي متنوع فرهنگي، هنري و ... اين برنامه ها را در نقاط مختلف به ويژه مناطق حاشيه نشيني برگزار نماييم.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان همچنين در خصوص اجراي برنامه هاي فرهنگي و هنري در استان گفت: شيوه نامه اجراي برنامه ها تهيه و تنظيم شده است كه به زودي به متقاضيان ابلاغ خواهد شد.


آدرس کوتاه :