شناسه : 694185

دومين مرحله مانور سراسري انتخابات در شهرستان يزد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، دومين مانور سراسري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با هدف كسب آمادگي هاي لازم در محل ستادانتخابات شهرستان يزد برگزار شد.

حسين عسكرزاده رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد با بيان اينكه مهمترين فعاليت پيشرو برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اسفنده ماه مي باشد گفت: در اين فرآيند همه دستگاههاي اجرايي بايد با تعامل مثبت با ستاد انتخابات شهرستان تلاش ويژه اي براي برگزاري انتخاباتي با شكوه را فراهم نمايند.

وي با اشاره به اين نكته كه دومين مانور سراسري انتخابات در سراسر كشور و به تبع آن در استان و شهرستان يزد در روزهاي شنبه 26/9 و يكشنبه 27/9/90 در حال برگزاري است تصريح كرد شهرستان يزد با توجه به ظرفيتهاي بالا در فضاي مجازي و امكانات سخت افزاري و نرم افزاري در حوزه فناوري و IT توانسته هر دو مرحله با موفقيت كامل و سريعتر از زمان در نظر گرفته شده فرآينده اعلام شده از سوي ستاد انتخابات كشور را انجام دهد.

رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد در پايان گفت: دوره هاي آموزشي انتخاباتي در طي دو مرحله و با محوريت اجراي قانون انتخابات و استفاده از سخت افزار و نرم افزار رايانه اي براي انجام انتخاباتي بهتر برگزار شده است كه در اين دوره ها كارشناسان انتخابات و رايانه اي فرمانداري ها و بخشداري ها آموزشهاي لازم را كسب كرده اند.

آدرس کوتاه :