شناسه : 695415
فرماندار یزد:

دلسوزی،ایثار و تلاش از مهمترین ویژگی‌های كار پرستاران است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد عزيزا... سيفي گفت: دلسوزی، ایثار و تلاش از مهمترین ویژگی‌های كار پرستاران است و آنها با الگو گرفتن از حضرت زینب كبری(س) به مردم میهمن اسلامی خدمت رسانی می نمایند.
فرماندار یزد:

'عزیز الله سیفی' روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان سوانح و سوختگی شهید صدوقی یزد كه به منظور تجلیل از پرستاران این بیمارستان انجام شد درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زحمات پرستاران بر هیچ كس پوشیده نیست و آنها با مهربانی مادرانه ای كه دارند در زمانی كه حتی اعضای خانواده بیمار حضور ندارند، همراه بیمار هستند.

وی ادامه داد: پرستاری یك حرفه نیست چرا كه پرستاران وظیفه انسانی و اسلامی خود را نیز انجام می دهند و لذا علاوه بر اجر مادی ثواب معنوی زیادی نیز شامل حال آنها خواهد شد.

فرماندار یزد گفت: پرستاران ارزش كارشان را با خدای خویش معامله نموده اند و نامگذاری روز ولادت حضرت زینب(س) از سوی امام خمینی (ره) به عنوان روز پرستار، تقارن بسیار مناسبی است كه پرستاران می توانند از شخصیت این بانوی بزرگ اسلام الگو بگیرند.

سیفی افزود: بردباری، ارتباط قوی با خداوند و مهربانی از جمله صفات شخصیتی حضرت زینب(س) است و ایشان در تمام مراحل سخت دوران زندگیشان، انتظار هیچ توقعی به جز رضایت خداوند نداشتند.

فرماندار یزد گفت: خوشبختانه پرستاران میهن اسلامی ما ایران با تاسی از حضرت زینب س در طول انقلاب اسلامی تا كنون در همه عرصه ها خوش درخشیدند و زحمات این حرفه مقدس بر كسی پوشیده نیست

 

آدرس کوتاه :