شناسه : 700144
فرماندار يزد:

دشمنان همواره مترصد ضربه زدن به باورهای جوانان میهن اسلامی هستند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار فرماندار گفت: دشمنان نظام همواره مترصد ضربه زدن به باورهای جوانان میهن اسلامی هستند و لذا از طریق شبیخون فرهنگی و توزیع سی دی مبتذل این هدف خود را دنبال می کنند.
فرماندار يزد:

عزیزالله سیفی در مراسم انهدام نمادین 6 هزار سی دی مبتذل و غیر مجاز که در اداره ارشاد شهرستان یزد برگزار شد ، افزود: دشمنان اسلام و انقلاب به دنبال منحرف کردن ذهن اقشار مختلف جامعه و بویژه جوانان و نوجوانان ایران اسلامی هستند .

وی ادامه داد: دشمنان برای محقق نمودن این هدف شوم خود ، تهاجم بی وقفه فرهنگی را آغاز کرده اند که راه اندازی ده ها کانال ماهواره ای فارسی زبان و مبتذل و توزیع سی دی مبتذل ارزان قیمت برخی از اقدامات دشمنان است.

فرماندار یزد گفت: مسئولان و اقشار مختلف باید همواره هوشیار باشند و خود را برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن آماده نگاه دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یزد نیز در این مراسم گفت: ایستادگی در برابر جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب نیازمند همکاری تمام ارگانها و بهره گیری از ابزار فرهنگی است و خوشبختانه در یزد این هماهنگی و همکاری کاملا وجود دارد.

حسین دشتی افزود: امروز مراسم امحای نمادین 6 هزار سی دی غیر مجاز و مبتذل انجام می شود و تا کنون با 12 مرکزی که اقدام به تهیه و توزیع سی دی غیرمجاز و مبتذل اقدام می کردند از طریق مراجع قضایی و انتظامی بر خورد شده است.

در پایان این مراسم 6 هزار سی دی مبتذل و غیر مجاز امحاء شد و از محمد حسن علیخانی یکی از مدیران اداره ارشاد شهرستان یزد تجلیل شد.

آدرس کوتاه :