شناسه : 700374
بخشدار مرکزی یزد خبر داد:

در 12 روستای بخش مرکزی انتخابات شوراهای روستا برگزار خواهد شد


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، محمدعلی صمیمی از آمادگی کامل روستاهای بخش مرکزی برای اخذ رآی از مردم در روز 24 خردادماه خبر داد.
بخشدار مرکزی یزد خبر داد:

محمد علی صمیمی در این خصوص گفت: 14 صندوق اخذ رای ثابت و با بکارگیری حدود 280 نفر نیروی اجرایی ، بازرسی ، نظارتی و امنیتی  نسبت به جمع آوری آرای مردم روستاهای بخش مرکزی فعالیت خواهند کرد.

 بخشدار مرکزی یزد با اشاره به اینکه 132 نفر در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در بخش مرکزی ثبت نام کرده اند اظهار داشت: که از این تعداد 2 انصراف داده و در مجموع 101 نفر به عنوان نامزد نهایی در این دوره از انتخابات تأیید شده اند.

وی خاطر نشان کرد: اسامی نامزدهای نهایی 12/3/92 توسط هیأت نظارت شهرستان یزد به بخشداری اعلام و روز بعد به صورت آگهی در اختیار عموم افراد قرار می گیرد.

صمیمی گفت: همه تمهیدات لازم برای حضور گسترده مردم در انتخابات شوراهای روستا و ریاست جمهوری در روستاهای بخش مرکزی شهرستان یزد اندیشیده شده است .

بخشدار مرکزی در پایان تأکید کرد: مردم ولایت مدار روستاهای بخش مرکزی نیز همگام با اقشار مختلف مردم در روز 24 خردادماه با حضور گسترده خود در پای صندوقهای رأی باردیگر به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفته و حماسه ی سیاسی دیگر را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خواهند زد.

آدرس کوتاه :