شناسه : 693573
فرماندار یزد:

در هشت روز اول از سرشماري عمومي نفوس و مسكن 47352 نفر در شهرستان يزد سرشماري گرديدند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزالله سیفی روند اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن 90 را در شهرستان یزد خوب ارزیابی کرد.
فرماندار یزد:

عزیزالله سیفی با اشاره به این مطلب که از 170 هزار خانوار شهرستان يزد تا كنون 47352 نفر سرشماري گرديده اند گفت در 8 روز اول تا كنون 28 درصد مردم در اين طرح شركت نموده اند كه برابر برنامه زمان بندي مركز آما كار به خوبي پيش رفته است.

سيفي افزود در استان يزد نيز از 317 هزار خانوار حدود 90 هزار سرشماري شده اند .

فرماندار با بیان اینکه روند اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سطح شهرستان مناسب می باشد گفت: بحمدالله مردم فهیم دارالعباده به این امر واقف هستند که اجرای این طرح به آینده بهتر برای کشور می انجامد و از این رو با مأموران همکاری لازم را داشته و از طریق ارائه اطلاعات و آمار درست زمینه های برنامه ریزی جامع و مناسب را برای ایرانی آبادتر فراهم می نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه شهرستان یزد دارای روستاهای زیادی است تصریح کرد در این مناطق نیز با همکاری دهیاریها که به عنوان نهاد مشارکت مردمی در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم می باشد طرح با موفقیت کامل در حال اجرا می باشد.

فرماندار گفت: اطلاعات جمع آوری شده از خانوارها به صورت کاملاً محرمانه تنها در اختیار مرکز آمار ارسال می شود تا بعد از تجزیه وتحلیل داده ها نتیجه کلی را جهت تهیه برنامه ریزی به مسئولان اعلام نمایند.

سیفی در پایان از کلیه کسانی که در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن فعالیت دارندخواست تا آخرین مراحل با دقت و سعه صدر کار را انجام دهند تا شاهد نتایج آن در آینده باشیم.

آدرس کوتاه :