شناسه : 699342
فرماندار يزد:

در فرهنگ غني اسلام پرستاري حرفه اي مقدس و با ارزش است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در پيامي به مناسبت ميلاد حضرت زينب كبري (س ) و روز پرستار از تلاشگران اين عرصه تقدير كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه حضرت زينب كبري (س) با فداكاري و دلاوري هاي خود هميشه پشتيبان رهبر و امام زمان خود بوده آورده است بعد از واقعه كربلا آن حضرت با صبر و بردباري التيام بخش رنج ها و مصيبت هايي بود كه بر خاندان پيامبرعظيم الشأن وارد شد و با ايستادگي در مقابل ظلم و ستم توانست نهضت بزرگ كربلا را به سر منزل مقصود برساند.

فرماندار با اشاره به اينكه در فرهنگ غني اسلام پرستاري به عنوان حرفه اي مقدس و با ارزش به شمار مي رود خاطر نشان كرده است پرستاری از مجروحان و کمک به ناتوانان درفطرت و نهاد هر انسانی وجود دارد و در دین اسلام نیز اهمیت ویژه ای دارد.

وي افزوده است: پرستاران ايثارگران مصممي هستند كه در عرصه سلامت ، با صبوري ، فداكاري و شكيبايي مرهمي بر زخمها ساخته و در پرتو الطاف خداوند متعال، نعمت بزرگ عافيت را براي آنان به ارمغان مي آورند.

سيفي در پايان ضمن تبريك سالروز ولادت خجسته حضرت زينب كبري (س) و گراميداشت روز پرستار، موفقيت روز افزون همگان به ويژه پرستاران دلسوز و ساعي را در راستاي آرمانهاي  بلند امام راحل (ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

 

آدرس کوتاه :