شناسه : 1448365
فرماندار یزد:

در شرایط فعلی اقتصاد مقاومتی راه نجات اقتصاد کشور است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا...سیفی فرماندار در جلسه شورای قشر بسیج کارمندی بر تلاش مردم و مسئولان در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی می تواند کشور را از وابستگی نجات دهد افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد ریاضتی نیست بلکه اقتصادی متکی به توان داخلی و هوشمندانه و متکی به استعدادها و زیر بناهای غنی داخلی بدون وابسته بودن به دیگران است.

فرماندار اظهار داشت: اقتصاد ایران با توسعه درون زا و رهایی از نفت خام و خام فروشی ها باید به سمت ایجاد روندی توانمند در تولید ثروت حرکت کند و در مسیر اقتصاد مقاومتی قرار گیرد.

وی با اشاره به ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی اقتصاد مقاومتی راه نجات اقتصاد کشور است که باید مردم و مسئولان همه دست به دست هم بدهیم تا این اقدام اساسی بتواند مشکلات اقتصادی کشور را کاهش داده و زمینه را برای از بین بردن توطئه های دشمنان در عرصه اقتصادی فراهم آورد.

سیفی همچنین گفت: کاهش تصدی گری دولت یکی از اهداف عمده اقتصاد مقاومتی است و اگر بخواهیم به یک اقتصاد کارآمد برسیم دولت باید تصدی گری را به کمترین میزان برساند.

آدرس کوتاه :