شناسه : 695555
فرماندار يزد:

خيرين مدرسه ساز نقش ارزنده و سازنده اي در گسترش علم و دانش دارند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا... سيفي فرماندار در مراسم آغاز عملیات ساخت آموزشگاه خیر مدرسه ساز حاج غلامرضا سلیمیان تأكيد كرد : خيرين مدرسه سازي نقش مهمي را در نشر و گسترش علوم دارند.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در اين مراسم گفت: امروز شاهد اين هستيم كه مدرسه هايي كه توسط خيرين بنا مي شود بيش از پيش رونق گرفته است كه اين خود باعث توسعه، پیشرفت و استقلال کشور مي شود زمينه دستيابي به بالاترین سطح علم و دانش را براي تمام افراد جامعه فراهم مي سازد.

فرماندار با اشاره به اينكه خيرين مدرسه ساز نقش ارزنده و سازنده اي در گسترش علم و دانش دارند تصريح كرد خيرين مدرسه ساز در شهرستان يزد در راه اعتلاي تعليم و تربيت و رسيدن ايران اسلامي به قله هاي رفيع علمي و سعادت از هيچ كوششي دريغ نكرده و به اين امر خداپسندانه همت گماشته اند.

سيفي با تأكيد به اينكه  کمک افراد خير به امر مدرسه سازي را بهترين زمينه براي کساني دانست که از روحيه نيکوکاري بهره مند هستند خاطر نشان كرد خیرین مدرسه‌ساز با ایجاد فضای فیزیکی فرصتي را فراهم مي سازند تا فرزندان این مرز و بوم بتوانند در كسب علم و دانش موفق باشند كه اين يكي از بهترين باقيات صالحات براي اين افراد است.

در ادامه رحيمي نژاد مديركل آموزش و پرورش استان ضمن اعلام اینکه  یک سوم بناهای آموزش و پرورش ساخت خیرین می باشد گفت : همت ویژه خیرین در استان یزد زمینه رشد آموزشگا هها را فراهم آورده است و یزد را اسوه الگوی دیگر استانها در ساخت مدرسه کرده است.

در پايان مراسم كلنگ زني آغاز عملیات ساخت آموزشگاه خیر مدرسه ساز غلامرضا سلیمیان به زمين زده شد و از اين خير تقدير و تشكر شد.

آدرس کوتاه :