شناسه : 697700
فرماندار يزد:

خلاقيت و ابتكار جوانان ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف جهان را شگفت زده كرده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در مراسم تقدير از برگزيدگان پنجمين جشنواره استاني حركت كه در محل دانشگاه پيام نور برگزار شد خلاقيت جوانان ايران اسلامي را ستودني دانست.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين مراسم برگزاري جشنواره هاي علمي را مفيد دانست و افزود: برگزاري اين چنين جشنواره هايي مي تواند گام مناسبي در جهت رشد و بالندگي كشور باشد.

فرماندار گفت: امروز خلاقيت و ابتكار جوانان ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف جهان را شگفت زده كرده است و امروز دنيا به اين حقيقت رسيده كه جمهوري اسلامي ايران به عنوان يك قطب علمي مهم در سطح جهان شناخته مي شود.

وي با اشاره به تهديدات و تحريمهاي دشمنان در جلوگيري از رسيدن كشور به پيشرفت و فناوري هاي به روز به ويژه مسئله هسته اي خاطر نشان كرد: استكبار جهاني و هم پيمانانش بايد بداند جواناني از اين مرز و بوم با تكيه بر ايمان و علم خويش يك به يك پله هاي ترقي را پيموده و هيچگاه از آرمانهاي والاي انقلاب خود كوتاه نخواهند آمد.

فرماندار در بخشي ديگر از سخنان خود به موفقيت هاي استان يزد در كسب رتبه هاي علمي در مقاطع مختلف تحصيلي اشاره كرد و اظهار داشت در حال حاضر از استان يزد به عنوان يكي از مراكز علمي كشور شناخته  مي شود كه از دلايل مهم آن كسب 19 سال موفقيت پياپي در بزرگترين آزمون علمي كشور، وجود دانشگاه هاي معتبر، اساتيد برجسته و ... مي باشد.

سيفي موفقيت دانشگاه پيام نور در چند سال گذشته را ستود و افزود: اين دانشگاه با توجه به كمبودها و برخي از موانع توانسته از جايگاه خوبي در بين دانشگاه هاي استان برخوردار باشد.

فرماندار در پايان از همه كساني كه در برگزاري پنجمين جشنواره استاني حركت همكاري داشته اند تقدير كرد و اضافه كرد: با همكاري ، تعامل مناسب و برگزاري هر چه بيشتر اين جشنواره ها زمينه ابتكار و خلاقيت براي جوانان عزيز فراهم شود.

 

آدرس کوتاه :