شناسه : 1448305
فرماندار یزد:

خانواده هاي شهدا ء يكي از بزرگترين سرمايه هاي اين انقلاب هستند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا...سیفی فرماندار باتفاق جمعی از مسئولین با چند تن از خانواده شهدا بخش زارچ دیدار کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی با بیان اینکه خانواده هاي شهدا ء يكي از بزرگترين سرمايه هاي اين انقلاب هستند خاطر نشان کرد: بي شك امروز بيش از پيش بشر و به ويژه قشر جوان نيازمند اخلاق و معنويت اسلامي هستند كه مي توان با استفاده از تجارب خانواده هاي شهدا در تربيت ديني اين عزيزان گرانقدر زمينه هاي گسترش اخلاق اسلامي و ديني را در جوانان افزايش داد.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه سرافرازي و سربلندي امروز ايران اسلامي مرهون رشادتها و جانفشاني هاي شهیدان انقلاب اسلامی و هست سال دفاع مقدس می باشد افزود: امروز ملت ايران اسلامي منسجم‌تر از هر زمان ديگري مقتدر و آگاه در برابر تهدیدهای استکبار جهانی و هم پیمانانش ايستادگي کرده و توانسته با گذشته 35 به عنوان یک قدرت فرا منطقه ای در بیشتر حوزه ها تبدیل شود که این دستاوردهای عظیم به برکت خون شهیدان و صبوری و استقامت خانواده های آنان بدست آمده است.

وی در پايان گفت شهيدان از پاك ترين بندگان خداوند هستند كه براي رسيدن به هدف خود از هيچ كوششي دريغ نكردند.

در جريان اين ديدار از نزديك فرماندار با برخي  از مسائل و مشكلات خانواده شهدا بخش زارچ آشنا شد كه قول مساعد داد با پيگيري هاي لازم در جهت مرتفع شدن آنها اقدام شود.

آدرس کوتاه :