شناسه : 1447854
فرماندار یزد:

حمل و نقل از عناصر کلیدی و زیربنایی اقتصادی در هر کشوری است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا...سیفی فرماندار در جلسه شورای ترافیک شهرستان یزد بر نقش حمل و نقل به عنوان یکی از عوامل پیشرفت و توسعه اقتصادی تأکید کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در جلسه شورای ترافیک شهرستان یزد با بیان اینکه 26 آذرماه به عنوان روز حمل و نقل نامگذاری شده است افزود : در دنیای امروز بخش حمل و نقل از جمله عناصر کلیدی و زیربنایی اقتصادی هر کشور است که علاوه بر تحت تأثیر قرار دادن فرآیند توسعه اقتصادی ، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و به روز آمدی می شود.

فرماندار تصریح کرد: ارتباط عمیق حمل و نقل با زندگی روزمره از نقطه نظر دسترسی به خدمات و رفاه اجتماعی و نقش اساسی آن در ارتقاء سطح زندگی و رفاه اجتماعی، بیانگر نقش فرهنگی و اجتماعی است که حمل و نقل می تواند داشته باشد.

وی اظهار داشت: بهره گیری از نظرات جمعی و تسریع در امر خدمت رسانی در بخش های زیر بنایی حمل و نقل و ترافیک از مهمترین مزایای برگزاری جلسات شورای ترافیک است .

سیفی همچنین با اشاره به  اجرا شدن سه طرح تقاطع غیر همسطح در شهر یزد  خاطر نشان کرد: در اجرای هر طرح عمرانی تعامل و پشتکار مسئولین و همچنین همراهی مردم عزیز لازمه کار است.

در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات ترافیکی و همچنین راهکارهای بهبود این موانع بحث ، بررسی و تصمیم گیری شد.

 

آدرس کوتاه :