شناسه : 1818581
فرماندار یزد:

حفظ عزت نفس و کرامت انسانی مددجویان از وظایف اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) است


محمود شاکری شمسی فرماندار صبح امروز به صورت سرزده از اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی با بیان اینکه کمیته ا مداد امام خمینی (ره) از ابتدای تأسیس تا کنون وظایف سنگینی را بر دوش داشته است افزود: بدون شک حفظ عزت نفس و کرامت انسانی مددجویان از وظایف اصلی این کمیته می باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) به سمت توانمند سازی مددجویان می باشد اظهار داشت : باید به سمتی حرکت کرد که هر روز شاهد کاهش آمار مددجویان بوده تا بتوانیم از ظرفیتها و پتانسیلهای بی شمار این نهاد در بخش های دیگر جامعه استفاده نماییم.

وی با تأکید به اینکه واگذاری امور به خود مردم همیشه تأثیرگذار بوده و نتایج خوبی را به دنبال داشته است گفت: کمیته امداد می تواند از طریق واگذاری برخی امور به انجمن ها ، هیأت های مذهبی ، سمنها و ... بیش از گذشته در این مسیر قدم بردارد.

شاکری شمسی در ادامه ضمن اعلام اینکه  مرحله دوم هدفمندسازی یارانه ها از 20 فروردین ماه آغاز خواهد شد خاطر نشان کرد: در این دوره دولت مصمم است تا در آمدهای حاصل از افزایش قیمت حاملهای انرژی را صرف توسعه و رونق بخشهایی اعم از حمل و نقل عمومی ، بیمه سلامت و تأمین اجتماعی نماید.

در این دیدار کوکب رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان یزد با بیان عملکرد کمیته امداد در سال 92 اعلام کرد: بحمد ا... با فراهم نمودن همه امکانات و زیر ساختهای لازم از روز چهارشنبه 20 فروردین ماه ثبت نام براساس جدول زمانبدی اعلام شده از متقاضیان دریافت یارانه نقدی انجام خواهد شد.آدرس کوتاه :