شناسه : 698182
فرماندار يزد:

حفاظت و پاسداري از منابع طبيعي وظيفه همگان است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار درمراسم توديع و معارفه مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان توجه بيشتر مردم و مسئولان را به منابع طبيعي يادآور شد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين مراسم كه با حضور مهندس اورنگي معاون وزير و رئيس سازمان جنگلها و مراتع كشور، مهندس فلاح زاده استاندار، نوروزي معاون عمراني استاندار با بيان اينكه حفاظت و پاسداري از منابع طبيعي وظيفه همگان است خاطر نشان كرد:اهميت منابع طبيعي و محيط زيست در زندگي امروز انسان ها بر هيچ كس پوشيده نيست تا آنجا كه دين مبين اسلام حفاظت و پاسداري از محيط زيست و منابع طبيعي را از مقولات بسيار مهم دانسته است .

فرماندار با اشاره به اينكه اقدامات بسيار مناسبي در چند سال اخير در استان صورت گرفته است افزود: بايد به همين منظور با برنامه ريزي و دقت نظر مردم و مسئولان از اين به بعد نيز در بخش منابع طبيعي اين اقدامات تداوم يابد.

وي خاطر نشان كرد: در راستاي دستيابي به توسعه پايدار، حفظ محيط زيست به عنوان يك فعاليت اساسي و زيربنايي در تمام فعاليتها بيش از پيش لازم و ضروري است.

سيفي در پايان تصريح كرد: وجود منابع طبيعي مناسب در استان همانند غذاي سالم براي انسان‌ها مفيد و اساسي است و بايد بتوانيم به خوبي در اين زمينه نقش‌آفريني داشته باشيم.

در اين جلسه از خدمات عالم قدرداني و وكيلي به عنوان مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان معرفي شد.

 

آدرس کوتاه :