شناسه : 699192
فرماندار يزد:

حضور گسترده مردم در انتخابات در گرو عملكرد خوب مسئولين و مجريان است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا... سيفي در مراسم تجليل از شوراهاي اسلامي بخش مركزي يزد گفت: در شهرستان يزد در حال برنامه ريزي لازم براي برگزاري انتخاباتي باشكوه هستيم.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين مراسم با تقدير و تشكر از شوراهاي اسلامي بخش مركزي يزد خاطر نشان كرد:شوراها به عنوان پل ارتباطي مردم و مسئولين هستند كه در راستاي رفع نيازهاي هر منطقه و شهر گام بر مي دارند.

فرماندار در ادامه با اشاره به عملكرد مناسب شوراهاي اسلامي در بخش مركزي افزود: انصافاً در دوره ي سوم شوراي روستاهاي بخش مركزي بيش از گذشته رشد و توسعه يافته است.

وي تصريح با اعلام اينكه 26 فروردين ماه آغاز ثبت نام از كانديداهاي چهارمين دوره انتخابات شوراي هاي اسلامي شهر و روستا است اظهار داشت: بحمدا... برنامه ريزي هاي لازم در خصوص برگزاري انتخابات باشكوه و منسجم در شهرستان يزد در حال انجام است و اميدواريم چون انتخابات گذشته بتوانيم رتبه ي اول شهرستان در استان را كسب نماييم.

سيفي با تأكيد به اينكه حضور گسترده مردم در انتخابات در گرو عملكرد خوب مسئولين و مجريان است از همه اعضاي شوراهاي اسلامي بخش مركزي خواست در اين مدت باقيمانده با تلاش، همدلي و تعامل كارهاي اجرايي را به نحو جدي پيگيري نمايند.

فرماندار گفت: ملاك اصلي همه مجريان و شركت كنندگان در انتخابات اعم از مردم و كانديداها بايد قانون باشد تا با رعايت آن انتخابات در نهايت سلامت و امنيت برگزار شود.

در اين جلسه همچنين صميمي بخشدار مركزي يزد با بيان اينكه روستاهاي بخش مركزي داراي ظرفيت و پتانسيل هاي خوبي هستند تصريح نمود: بحمدا... در چند سال گذشته و با تلاش و پيگيري هاي مسئولين شهرستان و استان شاهد گسترش پروژه هاي مختلف عمراني ، فرهنگي ، علمي در اين منطقه بوده ايم.

محمد علي صميمي با اشاره به اينكه مردم بخش مركزي يزد در صحنه هاي مختلف انقلاب اسلامي و دفاع مقدس حضور تأثيرگذاري داشته اند گفت: خدمتگزاري به مردم اين منطقه از مواهب الهي است كه اجر و ثوابي بزرگ به همراه دارد.

بخشدار تلاش اعضاي شوراهاي اسلامي بخش مركزي را در رفع نيازهاي مردم منطقه قابل تقدير دانست و افزود: بايد در آينده نيز در زمينه مرتفع نمودن مشكلات موجود فراهم نماييم.

آدرس کوتاه :