شناسه : 153254068
همزمان با سال تأسیس نهاد کتابخانه‌های كشور:

حضور فرماندار یزد در طرح ملي كتابخانه گردي


فرماندار يزد با حضور در طرح ملی «کتابخانه گردی» از کتابخانه امام علي(ع) به‌عنوان کتابخانه منتخب شهرستان، بازدید و در جریان فعالیت‌های این کتابخانه قرار گرفت.

فرماندار يزد با حضور در طرح ملی «کتابخانه گردی» از کتابخانه امام علي(ع) به‌عنوان کتابخانه منتخب شهرستان، بازدید و در جریان فعالیت‌های این کتابخانه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،"سيد محمد رستگاري" فرماندار يزد در اين ديدار بيان كرد:خوشبختانه شروع فعاليت کاري اينجانب در شهرستان یزد با کتاب وکتابخوانی همزمان شده است  و انشالله تا پایان تداوم داشته باشد.

فرمانداريزد در ادامه ضمن  تشکر و خدا قوت به مدیر موفق نهادکتابخانه‌های استان و همکارانشان افزود:  با برنامه های بسیار خوب، متنوع و خلاقیت و نوآوری در حوزه کتاب وکتابخوانی در سال‌های اخیر ، یک انسجام وهمدلی در اين عرصه ایجاد شده است كه کاملا در سطح استان محسوس می باشد وکتاب وکتابخوانی از مظلومیت خارج شده است وبه سطح جامعه آمده است كه نمونه بارز اين ابتكار  طرح ملي کتابخانه گردی مي باشد که از سال گذشته شروع شده وبااستقبال خوب وبازديد آحاد مردمی از کتابخانه ها مواجه شده است .

سيد محمد رستگاري با بيان اينكه امروزحضور كودكان ونوجوانان درحال خواندن كتاب در اين كتابخانه  ابتكار بسيارزیبا يي است که روحیه خوبی به مراجعه کنندگان و دوستداران كتاب می دهد, خواستار استمرار اين كار ارزشمند شد .

فرماندار يزد در ادامه گفت :سعی مي کنیم در برنامه هايی که در شهرستان اجرا مي شود تاآنجا که شدنی است به بهانه ای، بحث کتاب وکتابخوانی را پیوست داشته باشیم.

وي در پایان ازکتابداران که رتبه‌های خوبی در استان و کشور کسب کرده‌اند تشکر وبرای همه‌کسانی که در حوزه کتاب وکتابخوانی فعالیت دارند آرزوی موفقیت کرد.


آدرس کوتاه :