شناسه : 692973

حضور فرماندار يزد در جمع پرشور دانش آموزان در اولين نماز جماعت سال تحصيلي


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، حجت الاسلام نبي پور مشاور استاندار و دبير ستاد اقامه نماز استان، فرماندار و مديركل آموزش و پرورش استان يزد اولين نماز جماعت مدرسه راهنمايي فتح در سال تحصيلي جديد برگزارشد.

حجت الاسلام نبي پور عمده دليل مشكلات فرهنگي و نارسايي هاي اخلاقي در سطح جامعه و كشور را اهميت ندادن به مسائل ديني به خصوص نماز دانست  و تأكيد كرد بايد با يك ديد عميق نسبت به فلسفه نماز و جايگاه آن نگاه كرد تا از اين طريق زمينه هاي رشد فرهنگ نماز و اشاعه ي آن را فراهم آورد.

وي در ادامه با بيان اينكه مدارس بايد در اين زمينه پيشرو باشند خاطرنشان كرد مدارس به سبب رسالت مهم كه همانا تربيت آينده سازان كشور است بايد با بازگو كردن ويژگي ها ، تأثيرات و اهميت نماز در زندگي انسان براي دانش آموزان بسترهاي لازم را براي تربيت و پرورش روحيه ديني صحيح در دانش آموزان ايجاد كنند.

مديركل آموزش و پرورش استان يزد با اشاره به اينكه نماز اول وقت كليد دستيابي به سعادت و پيروزي است و جايگاه مهم و تأثيرگذاري در زندگي انسان دارد گفت: بايد با اقامه نماز اول وقت تمام زشتي ها و بدي ها را از زندگي دور كرد تا بتوانيم از اين طريق به سعادت دنيا و آخرت برسيم.

آدرس کوتاه :