شناسه : 694895
فرماندار يزد:

حضور حماسي مردم در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن مشت محکمي بر دهان دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران است


به گزارش روابط عمومي فرمانداری يزد، عزيزالله سيفي فرماندار در پيامي از عموم مردم درالعباده و درالعلم يزد دعوت کرد تا با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن بارديگر حمايت همه جانبه خود را از نظام جمهوري اسلامي ايران اعلام دارند.
فرماندار يزد:

عزيزالله سيفي در اين پيام با بيان اينکه  راهپيمايي يوم الله 22 بهمن اوج وحدت و دلبستگي مردم ولايتمدار ايران اسلامي به نظام و ولي امر خود مي باشد تصريح کرد: مردم با بصيرت خود و با درک شرايط حساس کشور با حضور خود  در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن مشت محکمي بر دهان دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران خواهند زد.

فرماندار در ادامه با اشاره به تهديدات و توطئه هاي که کشورهاي غربي به ويژه استکبار جهاني به کشور تحميل کرده اند افزود: کشورهاي اروپايي و غربي در آستانه ي دو رويداد مهم در کشور خواهان اين هستند که با ايجاد نااميدي در مردم حضور آنها را کمرنگ نشان دهند که مردم ايران اسلامي در طول اين سه دهه با حضور خود ثابت کرده اند که هيچگاه از آرمانهاي امام ، انقلاب و رهنمودهاي مقام معظم رهبري کوتاه نخواهند آمد و براي دستيابي به اوج اقتدار و صلابت از هيچ اقدامي فروگذار نخواهد بود.

وي در بخش ديگري از اين پيام آورده است نظام مقدس جمهوري اسلامي تحت امر امام خامنه اي (مدظله العالي) توانسته به عنوان قدرت بين المللي و منطقه اي باشد و امروز شاهد اين هستيم که مردم ديگر کشورهاي جهان با الگو قرار دادن انقلاب اسلامي خواهان رسيدن به استقلال ،کرامت انساني ومردم سالاري ديني در سطح جوامع خود مي باشند.

سيفي با دعوت از مردم شريف دارالعباده ودارالعلم يزد به حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن خاطر نشان کرده است ملت ايران اسلامي در سالروز پيروي انقلاب خود پيشرفتها و موفقيت هاي حيرت انگيز در عرصه هاي گوناگون علمي و فناوري را جشن خواهند گرفت.

آدرس کوتاه :