شناسه : 699752
طي حكمي از سوي فرماندار يزد

حسين عسكرزاده به عنوان رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد معرفي شد


عزيزا... سیفی فرماندار طی احکام جداگانه ای رئیس و اعضای ستاد انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر در شهرستان يزد را منصوب کرد.
طي حكمي از سوي فرماندار يزد

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، حسین عسکرزاده به عنوان رييس ستاد انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر در شهرستان يزد

همچنین محمد حسن نقدی مسئول کمیته فناوری اطلاعات ، امير صادقي مقدم دبير ستاد ، محمد مهدي شطرنجي  مسئول کمیته آموزش ، محمد علی جعفری مسئول کمیته امنیتی و انتظامی و سعید امامیان مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد تعیین شدند.

فرماندار در اين احكام آورده است اميد است در انجام امور محوله با استعانت از خداوند متعال و بهره مندي از منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و همچنين رعايت دقيق قوانين ،آيين نامه ها و دستورالعمل هاي مربوط به انتخابات ، با بكارگيري تمام توان خود و با همكاري و هماهنگي ساير اعضاء و استفاده از كليه ظرفيتهاي موجود در شهرستان براي برگزاري هر چه با شكوهتر اين انتخابات و حفظ و صيانت از آراء مردم شريف شهرستان در سال حماسه ي سياسي ، حماسه اقتصادي موفق و مؤيد باشيد . از خداوند منان توفيق روز افزون شما و همه دست اندركاران امر انتخابات را مسئلت مي نمايم.

 

آدرس کوتاه :