شناسه : 696367
فرماندار يزد:

جمهوري اسلامي يكي از موفق ترين كشورها در زمينه مبارزه با مواد مخدر است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار گفت: جمهوري اسلامي ايران يكي از موفق ترين كشورها در مهار و درمان مواد مخدر در سطح جهان و منطقه مي باشد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي با بيان اينكه اعتياد به مواد مخدر زمينه ساز مشكلات فرهنگي ، اجتماعي ، اقتصادي و ... است گفت: مواد مخدر و معضل خانمان سوز اعتياد يك مسأله تهديد كننده براي جامعه است كه بايد در اين زمينه پيشگيري هاي لازم در خصوص آشنايي جامعه  به ويژه نسل جوان و خانواده بايد صورت پذيرد.
رئيس شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اينكه جمهوري اسلامي ايران يكي از موفق ترين كشورها در مهار و درمان مواد مخدر در سطح جهان و منطقه مي باشد خاطرنشان كرد كشور ايران با توجه به همسايگي با افغانستان كه به عنوان مهم ترين توليد كننده مواد مخدر در سطح جهان شناخته مي شود توانسته با سياستهاي مناسب در مبارزه و درمان مواد مخدر گامهاي اساسي برداشته و در اين خصوص كشورهاي ديگر با الگو پذيري از اين روشها به فعاليت در اين زمينه مي پردازند.
فرماندار در خصوص اقدامات انجام شده توسط شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان يزد در سال جاري گفت: بحمدا... برنامه ريزي هاي خوبي در جهت مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان يزد انديشيده شده كه مي توان به اختصاص اعتبار در خصوص برنامه هاي آموزشي ، راه اندازي كمپهاي درمان اعتياد، برگزاري همايش هاي مختلف در زمينه پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر، امحاء بيش از سه تن از مواد مخدر، تجليل از بهبود يافتگان و ... اشاره نمود.
سيفي در پايان افزود: اميد است با تلاش مسئولين و تعامل مناسب ميان دستگاههاي ذيربط گام مهمي را در ترك اعتياد و مبارزه با اين پديده شوم برداريم.

 

آدرس کوتاه :