شناسه : 1447994

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، ششمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد به ریاست عزیزا...سیفی فرماندار تشکیل شد.

عزیزا...سیفی در این جلسه با اشاره به آثار زیان بار قاچاق کالا ، سوخت و ارز بر فرآیند اقتصادی و تولیدی کشور افزود: استان یزد و به تبع آن شهرستان یزد به علت قرار گرفتن در مرکز کشور به عنوان چهارراه مواصلاتی شناخته می شود که می تواند با برنامه ریزی و اندیشیدن تمهیدات لازم در امر مبارزه با این پدیده شوم گام های اساسی بردارد.

فرماندار با تأکید بر تشدید مبارزه برعلیه قاچاقچیان سوخت در شهرستان اظهار داشت: اقدامات خوبی در بحث جلوگیری قاچاق سوخت در شهرستان و در بخش مرکزی صورت گرفته که شایسته تقدیر است ولی با توجه به حساسیت بالای سوخت لازم است کنترل شدیدتری از سوی دستگاههای متولی صورت پذیرد.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد اعلام کرد در چند ماه گذشته شاهد کاهش قاچاق فرآوردهای نفتی بویژه نفت گاز بوده ایم.

در این جلسه موضوع تراکنش کارت سوخت خودروها نفت گاز سوز و همچنین چگونگی عملکرد صرافی های شهرستان یزد در حوزه خرید و فروش ارز و صدور حواله های ارزش بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی در جهت جلوگیری از قاچاق آن صورت گرفت.

آدرس کوتاه :