شناسه : 700864

جلسه هیأت تنیس روی میز استان یزد تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، جلسه هیأت تنیس روی میز استان روز گذشته در محل فرمانداری یزد و با حضور عزیزا...سیفی رئیس هیأت و دیگر اعضاء تشکیل شد.

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه در چند سال اخیر ورزش تنیس روزی میز همه رده های سنی در  سطح  استان از جایگاه خوبی برخوردار است گفت: توسعه و گسترش بیش از پیش این رشته و همچنین ارتقاء رتبه ی استان در کشور از برنامه های هیأت تنیس روی میز می باشد.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان با اشاره به اقدامات خوبی که در این چند سال اخیر صورت گرفته است اظهار داشت: برگزاری مسابقات کشوری و استانی به صورت مداوم در رده های سنی مختلف، برگزاری کلاسهای آموزشی مربیگری و داوری، استفاده از تجربیات استانهای موفق در تنیس روی میز و تعامل مناسب با فدراسیون کشور را از مهمترین دلایل موفقیت این ورزش در سطح استان بوده است.

وی با اشاره به توسعه ورزش تنیس روی در شهرستان های استان خاطر نشان کرد: خوشبختانه در برخی از شهرستان ها همچون مهریز، میبد ، ابرکوه، بافق، اردکان شاهد گسترش این ورزش هستیم و امیدواریم در دیگر شهرستان های نیز با فراهم آمدن امکانات و زیرساختهای لازم و همچنین برنامه ریزی مناسب شاهد این موفقیت ها باشیم.

سیفی در خصوص هیأت تنیس روی میز شهرستان یزد نیز گفت: در شهرستان یزد با توجه به پتانسیل های خوب و همچنین قرار گرفتن در مرکز استان و بهره مندی از امکانات بیشتر نسبت به سایر شهرستان ها انتظار موفقیت های بیشتری می باشد  که امیدواریم با انتخابات آقای کشفی به عنوان رئیس جدید هیأت شهرستان شاهد رشد و موفقیت این ورزش باشیم.

در ادامه این جلسه سید ابوالفضل کشفی رئیس جدید هیأت تنیس روی برنامه های خود را برای گسترش تنیس روی میز در شهرستان یزد اعلام کرد.

 

آدرس کوتاه :