شناسه : 60408795
به رياست معاون سياسي و اجتماعي فرماندار يزد؛

جلسه هماهنگي رزمايش الي بيت المقدس برگزار شد


جلسه هماهنگي رزمايش الي بيت المقدس در يزد به منظور برنامه ريزي در راستاي اجراي هر چه بهتر اين رزمايش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،‌ جلسه هماهنگي رزمايش الي بيت المقدس در يزد به رياست معاون سياسي و اجتماعي فرماندار يزد، معاون صدا و سيماي مركز يزد، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج مركزي يزد و جمعي ديگر از مسئولين تشكيل شد.

" محمد علي جعفري " در اين جلسه هدف از برگزاري اين رزمايش را حفظ آمادگي بسيجيان در مقابله با تهديدات دشمنان دانست و تصريح كرد: اين رزمايش فرصتي براي آزمودن توان و عكس العمل به موقع نیروها درزمان بروز خطر و بحران است و لذا انتظار داريم دستگاه های اجرايي مرتبط شهرستان در اجرای هرچه بهتر و پرشورتر این گام بردارند.

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار يزد با بيان اينكه در این رزمایش بسیجیان آموخته‌های خود را به‌صورت عملی پیاده می‌کنند افزود: برگزاري دوره آموزش های نظامی، عقیدتی و سیاسی، پدافند غیرعامل سلاح های نیمه سنگین همراه با انفجار و برنامه های فرهنگی و عقیدتی از مهمترين برنامه هاي اين رزمايش خواهد بود.

شايان ذكر است رزمايش الي بيت المقدس در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ هفتم و هشتم آبانماه با حضور گردان های منتخب در موقعیت شهید رشیدی جنب پارك كوهستان برگزار مي شود.

گفتني است در اين رزمايش طرح های پیش بینی شده از قبیل کنترل معابر ،‌حفاظت از مناطق و مکان های حساس و مهم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 


آدرس کوتاه :