شناسه : 1447824

جلسه شورای اداری بخش زارچ تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، جلسه شورای اداری بخش زارچ با حضور جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ، سیفی فرماندارو جمعی از مدیران کل و مسئولان محلی در بخشداری زارچ برگزار شد.

محمد صالح جوکار در این جلسه افزود: وجود مردم متدين را از ويژگي هاي عمده مردم بخش زارچ دانست و ابراز اميدواري كرد با همت و همكاري مردم و مسئولين و استفاده از پتانسيل هاي موجود در آينده اي نزديك شاهد رشد و توسعه هر چه بيشتر اين منطقه از شهرستان يزد باشيم.

نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی از مديران خواست با توجه به ظرفيت هاي و توانمندي هاي موجود در منطقه برنامه ريزي نمايند و از دادن وعده هايي كه عملي كردن آن نياز به زمان طولاني دارد خودداري كنند.

عزیزا...سیفی فرماندار در این جلسه اظهار داشت: انضباط كاري ، پاسخگو بودن و تعامل با مردم  را از عوامل موفقيت دستگاههاي اجرايي دانست.  

در این جلسه مصوب شد که موضوعاتی چون تهیه طرحهای هادی روستاهای بخش زارچ، گاز رسانی به زیبا شهر، تاکید بر مرمت و بازسازی روستای اله آباد و قلعه دربید، مکانیابی جهت استقرار پهنای دامداری و گلخانه ای در شمال زارچ، پی گیری رفع مشکل شهرک صنعتی دولتی بخش زارچ،پی گیری جهت اخذ مجوز درمانگاه تامین اجتماعی ، پی گیری جهت رفع مشکل چاه سوم سرچشمه زارچ و آب آشامیدنی چرخاب کهنه، پی گیری جهت اخذ اعتبارات لازم جهت زیر سازی و آسفالت راههای روستایی و بین روستایی،رفع مشکل مسکن مهر، جوانان وفرهنگیان زارچ  در دستور کار قرار گیرد.

آدرس کوتاه :