شناسه : 104945093
به رياست معاون فني و امور عمراني فرماندار؛

جلسه شوراي ترافيك شهرستان يزد تشكيل شد


هشتمين جلسه شوراي ترافيك شهرستان يزد در سالجاري به رياست معاون فني و امور عمراني فرمانداري و با حضور اعضاي عضو اين شورا تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، هشتمين جلسه شوراي ترافيك شهرستان يزد با دستور كار طرح اصلاح هندسي تقاطع‌های فهادان _ سيد گلسرخ و انتهاي بلوار كشاورز در روستاي اكرميه از توابع بخش مركزي، طرح احداث مسير دوچرخه‌سواری در باند شمالي بلوار جمهوري اسلامي و بررسي و پاسخگوئي به نامه‌های وارده به دبيرخانه شورا تشكيل شد.

«محمدحسین فلاح تفتي» در اين جلسه بابیان اينكه رفع مسائل و مشكلات ترافيكي نيازمند همكاري همه دستگاه‌های اجرايي عضو شوراي ترافيك است افزود: نگاه بخشي و یک‌سویه به مشكلات ترافيكي شهرها و روستاها به‌هیچ‌وجه صحيح نيست و ضروري است تا با برنامه‌ریزی صحیح، تعامل و همفکری در راستای بهبود وضعيت ترافيكي در سطح شهرستان گام برداريم.

معاون فني و امور عمراني فرماندار يزد همچنين با اشاره به اجراي طرح‌های ترافيكي در روستاهاي شهرستان اظهار داشت: اجراي طرح‌های عمراني و ترافيكي در روستاها می‌بایست در مسير كارشناسي و علمي اجرايي شود تا علاوه بر كمك به روستاها، در بهبود موضوعات ترافيكي در شهرها نيز مؤثر و مفيد باشد.

فلاح تفتي در پایان‌بر ضرورت بهبود فرهنگ استفاده از دوچرخه در ميان مردم شد و خاطرنشان كرد: خوشبختانه شهرداري يزد به اين موضوع به‌صورت جدي واردشده است كه انتظار داريم مسيرهاي ويژه دوچرخه‌سواری براي شهروندان در معابر و خیابان‌های اصلي و مركزي شهر طراحي و اجرا شود.


آدرس کوتاه :