شناسه : 699152

جلسه شوراي بهداشت شهرستان يزد تشكيل شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ،جلسه شوراي بهداشت شهرستان يزد به رياست عزيزا...سيفي فرماندار تشكيل شد.

عزيزا...سيفي در اين جلسه با بيان اينكه در چند روز گذشته و با توجه به تخريب خط لوله انتقال آب به يزد شاهد كمبود آب در استان مي باشيم خاطر نشان كرد: بحمد ا... و با پيگيري هاي صورت گرفته و تلاش مسئولان استان و تشكيل كميته بحران اميدواريم اين معضل نيز تا چند روز آينده مرتفع گردد.

فرماندار از مركز بهداشت و سازمان آب و فاضلاب خواست تا با انجام آزمايشات لازم در خصوص چاه ها و منابع آب از سالم بودن آب آشاميدني مردم اطمينان خاطر حاصل نمايند.

سيفي در ادامه با اشاره به نزديك بودن ايام نوروز و تعدد سفرهاي نوروزي بر ضرورت بازرسي از اماكن اقامتي ، رستورانها ، كافي شاپ ها و ... تأكيد كرد تا از بروز مشكلات بهداشتي جلوگيري شود.

وي همچنين با اعلام اينكه كار انتقال ميدان ميوه و تره بار به در زماني خوبي صورت گرفته است اظهار داشت: در زمينه نظافت عمومي و به كارگيري اتباع بيگانه با متصديان متخلف برخورد قانوني نيز خواهد شد.

رئيس شوراي بهداشت شهرستان يزد بيان كرد: عمليات فاضلاب حسن آباد در حال پيگيري است و تا كنون فاضلاب بلوار امام رضا (ع) به شبكه فاضلاب شهري متصل شده و براي ديگر مناطق نيز در حال اجرا است.

در اين جلسه در خصوص وضعيت آب آشاميدني ،  چگونگي تأمين و توزيع آب معدني ، نظارت دستگاههاي حوزه بهداشت در ايام نوروز ، مشكلات تصفيه خانه زندان مركزي و ... بحث و تبادل نظر شد.

 

آدرس کوتاه :