شناسه : 160054517

جلسه ستاد انتخابات شهرستان يزد برگزار شد


به رياست فرماندار يزد جلسه ستاد انتخابات شهرستان يزد در محل سالن ستاد انتخابات فرمانداري برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ،جلسه ستاد انتخابات  شهرستان با موضوع برنامه ريزي  براي برگزاري انتخابات  سيزدهمين دوره رياست جمهوري و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در سال 1400  روز شنبه چهارم بهمن ماه  به رياست سيد محمد رستگاري فرماندار يزد و با حضور معاونین فرمانداری ، بخشداران مناطق یزد و کارشناسان این ستاد در محل سالن ستاد انتخابات فرمانداري برگزار شد .
فرماندار یزد در این جلسه اظهار داشت : این ستاد آماده برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 1400 می باشد.
سید محمد رستگاری  افزود : با بررسی مشکلات ادوار گذشته و ارائه راهکارهای مناسب، انتخابات سال آتی را بدون نقص برگزار کنیم و از اعضای ستاد انتظار هست برای برگزاری هرچه باشکوه تر این دو انتخابات برنامه ریزی لازم را انجام دهند.
وی خاطر نشان کرد : تجربیات زیادی با برگزاری انتخابات های متعدد حاصل شده است که در کنار تجربه وخلاقیت می توان  انتخاباتی بدون نقص برگزار نمودو باید تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات قانونمند، سالم با حضور حداکثری مردم به کار‌ گیریم.
سید محمد رستگاری  در ادامه بیان داشت : ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت 8 روز چهارشنبه 20 اسفند ماه آغاز و تا ساعت 18 روز سه شنبه 26 اسفند به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.
وی هم چنین گفت : ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها نیز از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 فروردین آغاز وتا ساعت 18 روز یکشنبه 22 فروردین ماه 1400 به مدت 7 روز در جریان خواهد بود.
فرماندار یزد خاطرنشان کرد : داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی بایستی در هنگام ثبت نام گواهی عدم سوء پیشنبه که سه ماه از صدور آن نگذشته باشد به همراه داشته باشند.
 سید محمد رستگاری گفت : برای دریافت گواهی عدم سوء پیشنیه لازم است داوطلبان عضویت درشوراهای اسلامی شهرها و روستاها با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی یا دفاتر پلیس بعلاوه 10 ویا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی به نشانی WWW.ADLIRAN.IR   مراجعه نمایند.


آدرس کوتاه :