شناسه : 153247501
به ریاست معاون سیاسی،امنيتي واجتماعی فرمانداری یزد :

جلسه برنامه ریزی پیشگیری از حوادث و مخاطرات چهارشنبه آخر سال برگزار شد


به ریاست معاون سیاسی،امنيتي و اجتماعی فرمانداری یزد جلسه برنامه ریزی پیشگیری از حوادث و مخاطرات چهارشنبه آخر سال در محل سالن كوثر فرمانداري يزد برگزار شد .

به ریاست معاون سیاسی،امنيتي و اجتماعی فرمانداری یزد جلسه برنامه ریزی پیشگیری از حوادث و مخاطرات چهارشنبه آخر سال در محل سالن كوثر فرمانداري يزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد: در این جلسه محمدعلی جعفری معاون سیاسی،امنيتي و اجتماعی فرمانداری یزد ضمن قدردانی از مجموعه دستگاههایی که برای امنیت،آسایش ونشاط مردم شهرستان تلاش می‌کنند بیان داشت:

هر ساله در چهارشنبه سوری آخر سال مزاحمت ها و مخاطراتی برای برخی از مردم ایجاد می شود که این  نشست درجهت همفکری ،هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای  ممکن درجهت به حداقل  رساندن حوا دث و آسیب ها می باشد تا نشاط وشادی خانواده ها در ایام عید دچار مشکل نشود.

محمد علی جعفری با تاکید بر آمادگی کامل دستگاههای مربوطه برای پیشگیری از حوادث و مخاطرات در هفته آخر سال  افزود: دستگاه های تبلیغی شهرستان  با تلاش هماهنگ در تقبیح ناهنجاری های مراسم چهارشنبه سوری از طریق آگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم، فعالانه اقدام نمایند.

وی در ادامه با توجه به اهمیت آگاه سازی به جامعه هدف در مراسم چهارشنبه سوری از طریق دستگاه های مربوطه به رویکردهای پیشگیرانه از جرم وحوادث چهارشنبه سوری  در قالب چاپ بروشور و تراکت،  ارسال پیامک وجلسه بااولیا  دانش آموزان  و۰۰۰۰ توجه کافی صورت گرفته و اقدام شود. 

گفتنی است  مدعوین دراین جلسه نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح ودرپايان  تصمیماتی درجهت پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال اتخاذ گردید.


آدرس کوتاه :