شناسه : 701504
به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

جشن میلادعالم آل محمد (ص) ویژه بانوان در شهرستان یزد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، جشن میلاد حضرت ثامن الحچج علی ابن موسی الرضا (ع) ویژه بانوان شهرستان یزد در حسینیه سید گلسرخ برگزار شد.
به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

رقیه کفیل الناس با بیان اینکه در دهه کرامت برنامه های متعدد فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و ... ویژه بانوان شهرستان یزد برگزار شد افزود: در این دهه سعی شد تا بانوان و دختران یزدی در برنامه های مختلف با سیره و روش ائمه اطهار بویژه حضرت امام رضا (ع) و خواهر گرامیشان حضرت فاطمه معصومه (س) آشنا شوند.

مشاور امور بانوان فرمانداری یزد اظهار داشت : به مناسبت میلاد امام رضا(ع) جشن میلاد عالم آل محمد (ص) ویژه بانوان شهرستان در محل حسینیه سید گلسرخ یزد برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: در این جشن با اهداء لوح سپاس و همچنین هدایا از دختران نخبه و فعال فرهنگی و همچنین رزمی کاران ذوالفقار تجلیل به عمل آمد.

کفیل الناس اعلام کرد: در روز میلاد حضرت ثامن الحجج (ع) اردوی تفریحی – زیارتی نیز ویژه کارمندان زن استانداری و فرمانداری یزد برگزار شد که در این اردو 40 نفر از بانوان شاغل ضمن زیارت از قدمگاه امام رضا (ع) در تفت و اسلامیه در برنامه مولودی خوانی و جشن که در بوستان طوبی برگزار شد حضور یافتند.

مشاور امور بانوان در پایان همچنین گفت: تجلیل از دختر شهید آچوری از دیگر برنامه ها به مناسبت دهه کرامت بوده است.

آدرس کوتاه :