شناسه : 696467
به مناسبت نيمه شعبان

جشن ميلاد امام زمان (عج) ويژه خواهران برگزار شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، به مناسبت نيمه شعبان جشن ميلاد امام زمان (عج) ويژه خواهران شهرستان يزد توسط هيئتهاي مذهبي و با همكاري دفتر بانوان و خانواده فرمانداري برگزار شد.
به مناسبت نيمه شعبان

رقيه كفيل الناس رابطه با بيان اينكه امروز كشورهاي استكباري تمام توان خود را در جهت سست نمودن اعتقادات ديني نسل جوان كشور به كار گرفته اند گفت: امروز و با توجه به رشد سريع تكنولوژي ،آفات رسانه و سيستمها نيز به مثابه آن رشد داشته و كشورهاي استكبار ستيز با مشوش نمودن اذهان عمومي مردم به ويژه نسل جوان در صدد اين مي باشند كه اعتقادات ديني به خصوص در بحث مهدويت را كمرنگ نشان دهند.

مشاور امور بانوان فرماندار با اشاره به برگزاري جشن هايي كه براي ميلاد امام زمان (عج) گرفته مي شود خاطرنشان كرد بايد در اين خصوص طوري برنامه ريزي شود كه مباحث عمده در بحث دلايل غيبت امام عصر،شرايط ظهور ، سيره و روش آن حضرت و ... مورد بررسي قرار گيرد.

وي افزود: امسال به لطف خدا هيئتهاي مذهبي با همكاري دفتر بانوان و خانواده فرمانداري به مناسبت نيمه شعبان جشن ميلاد امام زمان (عج) را در حسينيه سلسبيل ويژه خواهران برگزار شد كه استقبال خوبي از اين مراسم صورت گرفته است.

شايان ذكر است در اين مراسم روحانيون به بيان فضايل و ويژگي هاي حضرت مهدي (ع) و اعمال شب و روز نيمه شعبان پرداختند.

همچنين در ادامه مراسم مولودي خواني و مديحه سرايي توسط مداحان خواهر برگزار گرديد.

آدرس کوتاه :