شناسه : 698522
فرماندار يزد :

جشنهاي دهه فجر باشكوه هر چه تمام برگزار شود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در جلسه شوراي اداري شهرستان يزد بر برگزاري مناسب و باشكوه جشنهاي پيروزي انقلاب اسلامي تأكيد كرد.
فرماندار يزد :

عزيزا...سيفي در اين جلسه با اشاره به در پيش بودن دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي خاطر نشان كرد: دستگاههاي اجرايي با هماهنگي و برنامه ريزي مناسب همه تلاش خود را در امر برگزاري با شكوه جشنهاي دهه فجر انقلاب اسلامي به كار گيرند.

فرماندار با بيان اينكه امروز كشور در شرايط حساسي وجود دارد و دشمنان با انواع تحريم ها و تهديدها قصد با چالش كشيدن نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را دارند افزود: بايد با مشاركت همه اقشار مردم و تأكيد بر حفظ ارزشهاي اسلامي و انقلاب در جشنهاي دهه فجر توطئه هاي دشمنان را در اين برهه از زمان ناكام گذاشت.

وي در ادامه افزود: بخش مركزي شهرستان يزد با حدود 60 هزار نفر از پرجمعيت ترين بخشها در استان مي باشد.

سيفي با اعلام اينكه در چند سال اخير مسائل و مشكلات روستاهاي بخش مركزي در اولويت كاري مديران استان و شهرستان قرار گرفته است

فرماندار وجود مردم متدين را از ويژگي هاي عمده مردم اين بخش دانست و ابراز اميدواري كرد با همت و همكاري مردم و مسئولين و استفاده از پتانسيل هاي موجود در آينده اي نزديك شاهد رشد و توسعه هر چه بيشتر اين منطقه از شهرستان يزد باشيم.

در اين جلسه از زحمات غلامرضا طبائي تقدير و محمد علي صميمي به عنوان بخشدار مركزي يزد معرفي شد.

 

آدرس کوتاه :