شناسه : 694245

جانشين ستاد به همراه دبير ستادانتخابات استان از ستاد انتخابات شهرستان يزد بازديد كرد.


به گزارش كميته تبليغات واطلاع رساني ستادانتخابات شهرستان يزد، تقوايي جانشين و سالاري دبير ستاد انتخابات استان از محل ستاد انتخابات شهرستان يزد بازديد كرد.

عزيزالله سيفي در اين بازديد گفت: باتلاشهاي شبانه روزي تمامي همكاران ساختمان جديد ستاد انتخابات شهرستان پس از بهره برداري به امكانات سخت افزاري ونرم  افزاري آن تهيه شده است.

فرماندار با اشاره به اينكه شهرستان يزد توانسته تا بحال در برگزاري تمامي مراحل مانورها موفق باشد گفت: وجود ظرفيت فضاي مجازي ، بهره گيري از بهترين متخصصان و كارشناسان در حوزه فناوري و IT و استفاده از وسايل وامكانات به روز و مناسب از دلايل اين موفقيت بوده است كه انشاءاله بتوانيم در برگزاري انتخابات مكانيزه و رايانه اي در سطح استان و كشور پيشرو باشيم.

وي با بيان اينكه تمامي برنامه ريزيهاي صورت گرفته ستاد نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي شهرستان يزد براساس برنامه زمانبندي ابلاغي از سوي ستاد انتخابات كشور است گفت:كليه اعضاي ستاد با تدوين فعاليتهاي خود براساس برنامه زمانبندي در جهت برگزاري انتخاباتي باشكوه و سالم در حال فعاليت هستند.         

در ادامه تقوايي جانشين ستادانتخابات استان از تلاشهاي صورت گرفته در شهرستان يزد تقدير كرد و گفت: اميدواريم با حضور حداكثري مردم دراين انتخابات بار ديگر دشمنان قسم خورده نظام را ناكام شوند.

آدرس کوتاه :