شناسه : 699782
رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد:

ثبت نام 48 نامزد شوراهای شهر و روستای شهرستان یزد نهایی شد


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، حسين عسكرزاده رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد گفت: تا سومين روز ثبت نام از نامزدهاي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان يزد ثبت نام 48 نامزد نهایی شده است.
رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد:

حسین عسکرزاده با اعلام این خبر افزود: از تعداد ثبت نام شدگان 34 نفر مربوط به شوراي اسلامي شهرهاي يزد، شاهديه، حميديا و زارچ بوده است.

وي اظهار داشت: در حوزه روستايي تاكنون 12 نفر در بخش مركزي و 2 نفر نيز در بخش زارچ با مراجعه به بخشداريها ثبت نام خود را قطعي كرده اند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: ثبت نام کاندیداهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان یزد از 26 فروردين ماه آغاز و تا پایان روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه در تمامی روزها و حتی ایام تعطیل از ساعت هشت صبح الی 17 ادامه خواهد داشت.

عسکرزاده در بخش دیگری از سخنان خود در مورد شرایط و مدارک ثبت نام نامزدها گفت: ارائه اصل شناسنامه عکس دار ،دو نسخه تصویر تمامی صفحات شناسنامه، اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن، چهار قطعه عکس جدید در ابعاد سه در چهار ، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد همچنين خاطر نشان كرد: تعداد زیادی برای ثبت نام مراجعه داشته اند که مدارک مورد نیاز را بصورت کامل نداشتند و لذا ثبت نام آنها نهایی نشده به همین دلیل از نامزدهای ثبت نام انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان یزد تقاضامندیم تا با در دست داشتن تمامی مدارک مورد نیاز و اعلام شده نسبت به مراجعه و ثبت نام اقدام کنند.

آدرس کوتاه :