شناسه : 1447934
فرماندار یزد:

تکدی گری به عنوان آسیب اجتماعی شناخته می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا...سیفی فرماندار در جلسه ساماندهی متکدیان از سطح شهر یزد بر همکاری همه دستگاههای اجرایی مسئول در امر ساماندهی متکدیان از سطح شهر تأکید کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه ساماندهی و جمع آوری متکدیان یک ضرورت اجتماعی – فرهنگی به حساب می آید افزود: تکدی به عنوان یک آسیب اجتماعی شناخته می شود که می تواند در کنار آن متکدیان اقدام به کارهای ناهنجاری کنند که می تواند عواقب وخیمی را در پی داشته باشد.

فرماندار خاطر نشان کرد: اغلب متکدیان موجود در شهر یزد از بیرون استان توسط گروهها و افراد سودجو ساماندهی شده و در بازه زمانی خاصی برای تکدی گری به یزد فرستاده می شوند.

وی خواستار تشدید برخورد و جمع آوری متکدیان در شهرستان شد و اظهار داشت: با توجه به دستور العملها و صورت جلسات استانی و کشوری هر کدام از دستگاههای مربوطه وظایفی را در زمینه جمع آوری، نگهداری و اسکان متکدیان به عهده دارند که باید با تعامل بیشتر نسبت به رفع این معضل در شهرستان اقدام نمایند.

سیفی در پایان با اهمیت دانستن نقش مردم در همکاری با دستگاههای اجرایی در برخورد با این معضل اجتماعی گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند که نباید به این افراد کمک کنند در راستای رفع این معضل و مشکل اجتماعی گام اساسی برداشته خواهد شد.

آدرس کوتاه :