شناسه : 700154
فرماندار يزد:

توهين به مقدسات اسلامي اوج بدبختي و ذلالت دشمنان است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار هتك حرمت به قبر صحابه پيامبر (ص) را محكوم كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در اين خصوص گفت: هتك حرمت قبر متبرك حجر بن عدی، صحابه پيامبر گرامي اسلامي (ص) و حضرت علی(ع) در سوريه توسط گروه‌های تروريستی قلب مسلمانان جهان به‌ويژه دوستداران اهل بيت(ع) را جريحه‌دار كرد.

فرماندار با اشاره به اينكه دشمنان در مقابل اقتدار و عظمت اسلام دست به اين چنين اقدامات سخيفي زده اند خاطر نشان كرد: توهين به مقدسات اسلامي از برنامه ها و طرحهاي شوم دشمنان است و تروريست هاي تكفيري كه مورد حمايت استكبار جهاني ، اسرائيل و برخي از كشورهاي عرب منطقه  قرار گرفته اند با اهانت به قبر حجر بن عدي ضعف و شكست خود در مقابل جبهه حق نشان دادند.

وي با تأكيد به اينكه امروز دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و صهیونیسم در باتلاق فساد و تباهی فرو رفته اند افزود: اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، هتک حرمت به پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و توهین به صحابه پیامبر گرامی از سوی دشمنان اسلام در جهانی که به سوی ظهور عدالت منجی عالم بشریت به پیش می رود، نشان از شکست تمدن غرب است.

سيفي در پايان ضمن محكوم نمودن اين اقدام تروريست هاي تكفيري اظهار داشت هرگز جامعه اسلامی، بخصوص شیعیان جهان اين حركت را فراموش نخواهند کرد و به طور قطع این جنایتکاران کوردل بزودی به سزای اعمالشان خواهند رسید.

فرماندار همچنين از عموم مردم شريف دارالعباده و دارالعم يزد دعوت نموده تا با حضور گسترده خود در تظاهراتي كه به همين منظور بعد از نماز وحدت آفرين جمعه مورخ 20/2/92 برگزار خواهد شد انزجار خود را نسبت به اين اقدام وحشيانه اعلام دارند.

آدرس کوتاه :