رئيس هيأت تنيس روي ميز استان يزد خبر داد

عزيزا... سيفي در اين باره گفت: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و با تلاشهاي ورزشكاران توانسته ايم ورزش تنيس روي ميز را در ابعاد كمي و كيفي نسبت به گذشته ارتقاء دهيم.

رئيس هيأت تنيس  روي ميز استان از مهمترين اقدامات انجام شده را برگزاري دوره هاي تربيت نيروي انساني و متخصص بر شمرد و افزود : به منظور بالابردن سطح آگاهي و توانايي مربيان و داوران اين رشته ورزشي تاكنون كلاسهاي مختلف مريبگري و داوري درجه يك ، دو و سه در بخش آقايان و بانوان انجام شده است.

وي توجه ويژه به شهرستان هاي داراي پتانسيل و استفاده از ظرفيت آنان را در بالا بردن توسعه تنيش روي ميز استان مفيد دانست و خاطر نشان كرد: هم اكنون شاهد حضور ورزشكاران خوب شهرستان در مسابقات مختلف استاني ، كشوري هستيم و در بعضي از رده هاي سني ديگر شهرستانها به عنوان رقباي ورزشكاران مركز استان معرفي مي شوند.

سيفي برگزاري مسابقات استاني و حتي كشوري را در توسعه بيش از پيش ورزش تنيس روي ميز سازنده ارزيابي كرد و تصريح كرد: با تلاش اعضاي هيأت تنيس روي ميز و مساعدت فدراسيون تاكنون شاهد برگزاري مسابقات كشور دسته آزاد و سه آقايان ، مسابقات كشوري بانوان ، مسابقات رده هاي مختلف بانوان و جام رمضان در سطح استان در يزد بوده ايم.

وي صعود 13 پله اي خردسالان يزدي را در مسابقات كشور يادآور شد و اظهار داشت اجراي طرح استعداد يابي در استان با همكاري مربيان وهيأت فعال در حال اجرا است تا با سرمايه گذاري و آموزش تنيس روي ميز در سنين پايه و خردسالان بتوانيم آينده اين رشته ورزشي را در استان تضمين نماييم.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان با اشاره به موفقيتهاي تنيس روي ميز استان در چند سال اخير اعلام كرد: كسب مقام سومي دانشجويان يزدي در يازدهمين المپياد دانشجويان كشور، كسب مقام سوم كشور توسط جانباز يزدي، كسب مقام سومي دوبل دانشجويان يزدي در المپياد دانشگاههاي علوم پزشكي كشور ، كسب رتبه برتر روابط عمومي در كشور و بين هيئتهاي ورزشي استان از مهم ترين افتخارات اين هيأت مي باشد.

عزيزا...سيفي گفت: تقويم ساليانه مسابقات براساس تقويم فدراسيون و ظرفيت موجود در استان تهيه شده است و در حال حاضر اكثر شهرستانهاي فعال مسابقات ماهيانه و آزاد با محوريت افزايش مسابقات در شهرستان استان برگزار مي نمايند.

رئيس هيأت تنيس روي ميز با قدرداني از تعامل مناسب و همكاري مديران با ورزش تنيس روي ميز گفت: جلسات هيأت استان به صورت منظم و دوره اي در شهرستانهاي تابعه با حضور فرمانداران و مديران برگزار شده است و تا در خصوص رفع مشكلات گامهاي اساسي برداشته شود.

وي در بحث سخت افزاري نيز گفت: آغاز عمليات ساخت سالن اختصاصي تنيس روي ميز در يزد انجام شده و پيگير ساخت سالن ويژه بانوان نيز هستيم.

سيفي گفت: به منظور ارتقاء ورزش تنيس روي ميز در بين عموم افراد جامعه تاكنون چند تفاهم نامه بين هيأت استان و اداره كل زندانهاي و اقدامات تأميني استان ، آموزش و پرورش و ... منعقد شده است.

رئيس هيأت خاطر نشان كرد: به پيگيري هاي صورت گرفته در پايه پنجم ابتدايي ورزش تنيس روي ميز در مدارس اجباري خواهد شد.

سيفي در پايان از كليه خبرگزاري، جرايد و صدا و سيما در انتشار و انعكاس اخبار مرتبط با تنيس روي ميز تقدير و تشكر كرد.