شناسه : 104311068
فرماندار يزد تأكيد كرد؛

توجه به كيفي سازي برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر


فرماندار يزد گفت: کیفی سازی برنامه‌های دهه فجر موجب جذب بیش‌ازپیش جوانان به فرهنگ انقلاب و موجب افزايش نشاط اجتماعي در جامعه می‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه هماهنگي برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در شهرستان يزد به رياست فرماندار و با حضور معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري، رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و جمعي ديگر از مديران ادارات و نهادهاي شهرستان برگزار شد.

«مصطفي سالاري» در اين جلسه ضمن تبريك ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار و با تأکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برنامه‌های متنوع و باشکوه‌تری در ایام‌الله دهه فجر نسبت به سال‌های گذشته در شهرستان برگزار خواهد شد.

فرماندار يزد بابیان اينكه مراسم‌های مربوط به اين ايام بايد همراه با یک‌شور و نشاط خاصي در جامعه باشد افزود: در سال جاري بايد از برنامه‌ها و اقدامات کلیشه‌ای كه در سال‌های گذشته انجام می‌شده است، پرهيز شود و با اجراي برنامه‌های متنوع و خلاقانه ضمن كيفي سازي در راستاي افزايش نشاط عمومي جامعه باشد.

وي  با اشاره به مردمي بودن حركت انقلاب اسلامي ايران خاطرنشان كرد: انقلاب اسلامي ايران مبتني بر حركت‌هاي مردمي بوده و در اين زمينه ادارات و نهادهاي مختلف با همكاري سازمان‌های مردم‌نهاد بستر براي مشاركت همه اقشار جامعه را در جشن‌های انقلاب فراهم نمايند.

سالاري در ادامه با اشاره به اينكه امروز با نسلي روبرو هستيم كه زمان انقلاب را درك نكرده و با پرسش‌های مختلفي روبرو است افزود: ارائه ارزش‌هایی كه انقلاب اسلامي بر مبناي آن شکل‌گرفته به نسل جوان ضرورت دارد.

رئيس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي شهرستان يزد بر استفاده از ظرفيت شبکه‌های اجتماعي در تبيين دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي تأكيد كرد و ابراز داشت: امروز براي انتقال مفاهيم و ارزش‌های انقلاب بايد مخاطبين و جامعه هدف را شناخته و با توجه به ابزارها و روش‌های جديد برنامه‌ریزی نماييم.

عالی‌ترین مقام اجرايي شهرستان در پايان بابیان اينكه وحدت و انسجام بايد محور اصلي جشن‌های انقلاب اسلامي باشد تصريح كرد: انقلاب اسلامی با وحدت کلمه و یکپارچگی آحاد ملت به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید که در شرایط کنونی جامعه، بیش از هرزمانی به این وحدت و انسجام نیازمندیم تا اهداف دشمنان اسلام و انقلاب که باهدف ایجاد تفرقه سعی در کمرنگ نمودن آیین‌های دهه فجر است، خنثی شود.


آدرس کوتاه :