شناسه : 28029636
بخشدار زارچ:

توانمندی های خيرين در توسعه منابع كتابخانه ای اثر گذار است


بخشدار زارچ در ديدار با خانواده خير كتابخانه ساز " حاج اكبر وكيلي" گفت: توانمندی های خيرين در توسعه منابع كتابخانه ای اثر گذار است و از اينرو اداره كل كتابخانه هاي عمومي بايد از ظرفيت به نحو شايسته استفاده كند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،‌ امام جمعه بخش،‌ بخشدار زارچ،‌ رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان يزد با حضور در منزل خير كتابخانه ساز " حاج اكبر وكيلي" ضمن ديدار، از ايشان به جهت احداث و راه اندازي كتابخانه جامع خيري وكيلي زارچ تقدير كردند.

بخشدار زارچ در اين ديدار با بيان اينكه نقش تأثيرگذار و مهم خيرين در توسعه فضاهاي كتابخانه اي بر هيچ كسي پوشيده نيست افزود: توانمندی های خيرين در توسعه منابع كتابخانه ای اثر گذار است و از اينرو اداره كل كتابخانه هاي عمومي بايد از ظرفيت به نحو شايسته استفاده كند.

امير صادقي مقدم توسعه فضاهاي علمي و فرهنگي و بويژه كتابخانه ها را در جامعه مهم و ضروري دانست و خاطرنشان كرد: وجود کتابخانه ها تأثیرگذارترین عامل در ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی، حفظ و تقويت ارزش هاي فرهنگي و مصونيت از هرگونه تهاجم فرهنگي است.

"حجه الاسلام و المسلمين دهقان" امام جمعه بخش زارچ نيز در اين ديدار گفت: ساخت فضاهای فرهنگی و به خصوص کتابخانه ها دارای اجر و ثواب بسیاری مي باشد که میتواند گام موثری در تولید علم و استفاده از اوقات فراغت جوانان باشد.

شايان ذكر است كتابخانه جامع خيري وكيلي در سه طبقه و با هزينه اي بالغ بر ده ميليارد ريال احداث شده است.
آدرس کوتاه :