شناسه : 700114
دبیرکل کمیته ملی المپیک :

تنیس روی میز برای دستیابی به مدال المپیک راه دشواری پیش رو دارد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري ايرنا، دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت : تنیس روی میز در المپیک 2012 لندن خوش درخشید ولی تا دستیابی به مدال المپیک راه دشواری پیش رو دارد و باید با برنامه ریزی نسبت به حضور در رقابت ها اقدام شود.
دبیرکل کمیته ملی المپیک :

بهرام افشارزاده در مجمع سالیانه فدراسیون تنیس روی میز کشور که به میزبانی استان یزد برگزار شد، افزود: حضور ورزشکاران تنیس روی میز کشورمان در رقابت های المپیک 2012 لندن ارزشمند است و سیاست گذاری فدراسیون و تلاش ورزشکاران ایرانی حاضر در رقابت ها نیز قابل تحسین است.

وی ادامه داد : المپیک نبردگاه بسیار بزرگ و سختی است به خصوص در برخی رشته هایی مانند تنیس روی میز که فاصله ما با آن زیاد است، لذا همین که ورزشکاران کشورمان در این رشته ها بتوانند در آسیا موفق به کسب مدال شوند، کاری بسیار ارزشمند انجام داده اند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در رابطه با مجمع سالیانه تنیس روی میز به میزبانی یزد نیز گفت: من به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع که به سرپرستی زارع پور رییس فدراسیون تنیس روی میز به میزبانی خوب استان یزد برگزار شد حضور یافتم، ولی در مجموع تصمیمات خوبی در این نشست برای توسعه ورزش پینگ پونگ کشور گرفته شد و نیاز است که چنین جلساتی تداوم داشته باشد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میزکشور نیز در این مراسم گفت: تمام تلاش و برنامه های اهالی تنیس روی میز کشور در راستای مدال آوری در بازی های آسیایی 2014 و المپک 2016 است.

محمدزارع پورافزود: کسب جایگاههای جهانی و آسیایی منوط به بهره گیری از فرصتها ، جلوگیری از موازی کاری ها و بهره گیری از خرد جمعی است و برنامه های فدراسیون نیز در این راستا تدوین می شود.
وی ایستادن بر یکی از سکوهای بازی های آسیایی2014 و المپیک 2016 را از اهداف اصلی فدراسیون تنیس روی میز اعلام کرد و گفت: درصددیم با شناسایی پتانسیل ها و راهکارهای توسعه این رشته در دوبخش قهرمانی و همگانی و با کمک پیشکسوتان، برنامه ریزان و علاقمندان به رشته تنیس روی میز جایگاه ایران را درجهان و آسیا ارتقاء بخشیم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان با اشاره به اردوی آمادگی ملی پوشان در مجارستان برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی فرانسه اظهار داشت : تیم ملی مردان ایران با نوشاد و نیما عالمیان، مهران احدی و حمیدرضا طاهرخانی و تیم زنان با ندا شهسواری، محبوبه عمرانی و مریم صامت در این اردو حاضر شدند تا با آمادگی کامل در مسابقات جهانی به مصاف حریفان خود بروند.

آدرس کوتاه :