شناسه : 699232
رئيس فدراسيون تنيس روي ميز كشور:

تنيس روي ميز استان يزد نيازمند حمايت صنعتگران


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ،به نقل از سايت هيأت تنيس روي ميز استان يزد زارعپور رئيس فدراسيون كشور در مجمع انتخاباتي اين رشته بر حمايت صنعتگران در ورزش پينگ پنگ تأكيد كرد.
رئيس فدراسيون تنيس روي ميز كشور:

محمد زارعپور : صنعتگران يزدي با حمايت هاي خود زمينه رشد و توسعه رشته تنيس روي ميز استان را فراهم كنند.

رئيس فدراسيون تنيس روي ميز كشور در مجمع انتخاباتي رئيس هيئت تنيس روي ميز استان يزد گفت: بدون شک توسعه و موفقیت ورزش نیازمند حمایت صنعتگران است که باید صنعتگران به صورت جدی به حمایت از این بخش بپردازد.

وي افزود : استان يزد از استعدادها و پتانسيل هاي خوبي برخوردار است و قطعا با حمايت مالي مي توانيم شاهد تيم هاي يزد در ليگ هاي مختلف كشوري باشيم.

رئيس فدراسيون تنيس روي ميز اظهار داشت : رشته تنيس روي ميز در چندسال اخير پيشرفت هاي چشمگيري داشته و در رقابت هاي آسيايي و جهاني شاهد مدال آوري و افتخار آفريني بوديم.

وي تصريح كرد : براي رسيدن به جايگاه مطلوب و ايده آل اين رشته ورزشي برنامه ريزهاي خوبي را انجام داديم تا در بازيهاي آسيايي 2014 و المپيك 2016 مدال هاي رنگارنگي را كسب كنيم.

زارع پور استعداديابي را از مهم ترين راهكارهاي پيشرفت اين رشته ورزشي عنوان و ادامه داد : استعداديابي يكي از برنامه هاي فدراسيون تنيس روي ميز است كه در استان ها نيز بايد با جديت پيگيري شود.

وي به جايگاه مطلوب تنيس روي ميز استان يزد در كشور اشاره و اضافه كرد : هيئت تنيس روي ميز استان در سال هاي اخير كارهاي ارزشمندي را انجام داده و باعث توسعه اين رشته ورزشي در سطح كشور شده است.

زارع پور بر تسريع در ساخت خانه تنيس روي ميز استان يزد تاكيد و ابراز اميدواري كرد : با اختصاص بودجه مورد نياز در سال 92 اين سالن افتتاح شود.

مديركل ورزش و جوانان استان يزد نيز گفت :‌ توسعه ورزش جذاب تنیس روی میز در گرو توجه ویژه به استعدادیابی و پرورش و تربیت افراد علاقمند است .

عباس دهقان در مجمع انتخاباتي هيئت تنيس روي ميز استان يزد گفت : توسعه ورزش قهرمانی منوط به توسعه همگانی است و با توجه به امکانات ورزشی که در شهرداری ها وجود دارد مي توان با برقراری تعامل سازنده و با گسترش همکاری ها وبهره گیری از پتانسیل های نرم افزاری وسخت افزاری در جهت رشد همگانی این رشته ورزشي تلاش كرد.

وي بر همكاري و تعامل با آموزش و پرورش نيز تاكيد و اضافه كرد : مربيان و كارشناسان بايد با حضور در مدارس استان در رده هاي سني پايه افراد مستعد را شناسايي و با رنامه ريزي افراد مستعد پرورش يابند.

مديركل ورزش و جوانان استان يزد خاطرنشان كرد : هيئت تنيس روي ميز استان در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مربيگري و داوري و ميزباني مسابقات كشوري گام هاي بلندي برداشته است.

دهقان تصريح كرد : با برنامه ريزي ، تلاش و همدلي بايد جايگاه هيئت تنيس روي ميز استان را در سطح كشور ارتقاء داد.

وي در خصوص بخش بانوان نيز اظهارداشت : بانوان ایرانی از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار هستند و قطعا برنامه ریزی برای این بخش در کوتاه مدت نتایج پرباری خواهد داشت .

لازم به ذکر است در پایان این مجمع انتخاباتی عزیزالله سیفی با کسب 14 رای از 18 رای مآخوذه برای چهار سال دیگر سکاندار هیئت تنیس روی میز استان یزد شد.

آدرس کوتاه :