شناسه : 692903
فرماندار در جمع اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:

تمهيدات لازم جهت آغاز سال تحصيلي در شهرستان يزد انديشيده شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در جلسه ای که با حضور عزیزالله سیفی فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در محل آموزش و پرورش ناحیه 2 برگزار شد تصمیمات لازم جهت هر چه با شکوه تر برگزارشدن آغاز سال تحصیلی گرفته شد.
فرماندار در جمع اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:

عزیزالله سیفی با گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و جان فشانی رزمندگان و شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: باید ارزشها و مجاهدت ها و زندگی نامه شهیدان را جمع آوری کرده و در مدارس برای دانش آموزان بیان کرد تا از این طریق زندگی آینده سازان این مرز و بوم هر چه بیشتر با فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و جان فشانی و شهادت طلبی پیوند داده شود.

فرماندار یزد آغاز سال تحصیلی جدید را به تمام جامعه تعلیم و تربیت اعم از فرهنگیان و دانش آموزان و خانواده های آنان تبریک گفت و افزود باید در باید در امر تعلیم و تربیت ضمن توجه به مقوله آموزش در بحث پرورشی و تربیت توجه بیشتری شود.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه  امروزه جهان در حال پیشرفت می باشد و ایران اسلامی  نباید از قافله توسعه فناوری و ارتباطات عقب بماند خاطر نشان کرد می توان در نظام آموزشی کشور با ارائه یک مدل بومی از هوشمند سازی مدارس در این زمینه برای ارتقاء سطح دانش و فناوری در آموزش و پرورش گام های اساسی برداشت.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد گفت : باید در آستانه سال تحصیلی جدید تمام دستگاههای ذیربط اقدامات لازم را جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن سال تحصیلی 91 90 انجام دهند.

در این جلسه نیروی انتظامی ، سازمان تاکسیرانی ، راهنمایی و رانندگی و ... ضمن ارائه گزارش در خصوص تمهیدات اتخاذ شده جهت آغاز سال تحصیلی ، آمادگی خود را برای ارائه خدمات بهتر به دانش آموزان و اولیای آنان اعلام کردند.

آدرس کوتاه :