شناسه : 699282
فرماندار يزد:

تمهيدات لازم براي استقبال از مسافران نوروزي در شهرستان انديشيده شده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در گفتگوبا واحد خبر 13:30 سيما از آمادگي دستگاههاي اجرايي براي استقبال از مسافران نوروزي در شهرستان يزد خبر داد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين باره گفت: وجود آثار و بناهاي متعدد تاريخي در استان و به تبع آن شهرستان يزد باعث شده تا هرساله مسافران زيادي از سراسر ايران و حتي جهان نيز به يزد سفر كنند.

فرماندار با اشاره به اينكه در ايام نوروز بيشترين حجم گردشگر و مسافر را در شهرستان خواهيم داشت افزود: با برنامه ريزي و هماهنگي هاي بعمل آمده با دستگاههاي اجرايي شهرستان و همچنين  تشكيل چهار جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي تمهيدات لازم براي استقبال شايسته از مسافران در ايام نوروز 92 انديشيده شده است .

رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شهرستان يزد با اعلام اينكه 47 هتل در كار اسكان مسافران را بر عهده دارند خاطر نشان كرد: به منظور رفاه حال گردشگران و ميهمانان 218 مدرسه جهت اسكان و 4 پارك جهت نصب چادر نيز ساماندهي شده است.

وي تصريح كرد: مهمانسراهاي ادارت و نهادها نيز آماده اسكان برخي از مسافران مي باشند.

سيفي همچنين با تأكيد به اينكه سوغات يزد زبانزد تمام نقاط ايران است اظهار داشت: به همين منظور نيز علاوه بر كشيك فروشگاههاي متعدد در مركز شهرستان با هماهنگي مجمع امور صنفي بازارچه هاي خريد سوغات در اطراف شهر نيز برپا خواهد شد تا مسافران بتوانند در كمترين زمان ممكن و قيمت مناسب سوغات خود را تهيه نمايند.

 

آدرس کوتاه :